Zapowiedź Xiaomi Vacuum Cleaner G11

Zapowiedź Xiaomi Vacuum Cleaner G11

Bawiąc się ze swoim czworonogiem, możesz zauważyć, jak kłębki sierści osadzają się na świeżo wypolerowanym parkiecie. Na myśl nasuwają się wtedy smutne wyobrażenia o odkurzaniu ciężkim, topornym zasysaczem. Takie wizje potrafią skutecznie odebrać radość płynącą z trwającej rozrywki. Pora to zmienić! Odczaruj znienawidzone przez siebie czynności za sprawą wymiany sprzętu na nowy. Zasługujesz na to, by było Ci lżej, dlatego zapraszamy na zapowiedź odkurzacza ręcznego Xiaomi, z którym obowiązki staną się przyjemnością!

Lekkość i wielka moc

Być może tak jak i w wielu polskich domach, za dzieciaka naczelną pozycję robota sprzątającego pełnił u Ciebie rolę 8-kilogramowy, sprowadzony zza granicy odkurzacz sporych gabarytów. Pewnie sprawował się przednio, wchłaniając wszelkie włoski i okruszki już za pierwszym zamachem, jednak nie był przy tym ani cichy, ani zgrabny. Do dziś z nostalgią można wspominać zacięte walki z zacinającą się szczotką i niewygodnym, plątającym się wszędzie kablem. Na szczęście postęp technologiczny, jak i życie potoczyły się w na tyle dobrym kierunku, że dzisiaj, możemy podzielić się z Tobą tajemną wiedzą o nadchodzącym rozwiązaniu Xiaomi. Mowa o najnowszej wersji lekkiego odkurzacza ręcznego: Vacuum Cleaner G11. Zacznijmy od tego, że jego poprzednicy mają się czym poszczycić. W przeciwieństwie do mojego dawnego, zasłużonego asystenta porządków byli zarówno lekcy, jak i cisi oraz podobnie jak on — niezawodni. Przygotuj się by usłyszeć jakie ulepszenia zaowocowały stworzeniem Xiaomi Vacuum Cleaner G11!

Zwiększona siła

Poprzednik naszego dzisiejszego bohatera, czyli Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 to zawodnik, który zawsze stawał na wysokości zadania. Nie oznacza to jednak, że nie znaleźliśmy miejsca na jego udoskonalenie! W nowym Xiaomi Vacuum Cleaner G11 moc ssącą udało się zwiększyć aż do 185 AW, to o 35 AW więcej niż w Mi Handheld Vacuum Cleaner G10. Oznacza to jeszcze wydajniejszą pracę urządzenia, co przekłada się na szybsze i bardziej efektywne sprzątanie. Miło, prawda? To dopiero początek ulepszeń. Zastanówmy się: co zazwyczaj sprawia problemy podczas odkurzania? Jeśli możesz poszczycić się długimi włosami lub mieszkasz z kimś kto takowe posiada, na pewno znasz odpowiedź. Są to wkręcające się w szczotkę odkurzacza włosy! Zdołaliśmy zaradzić tego typu scenariuszom dzięki ulepszonej budowie końcówki Xiaomi Vacuum Cleaner G11, która zawiera potrójne ostrze, odcinające splątane włókna. Nie musisz już siłować się z pęsetą wyciągając z rury odkurzacza zwiniętych w rulon dredów.

Długa i cicha praca

Jaką przewagę zdobywa Xiaomi Vacuum Cleaner G11 nad innymi odkurzaczami? Jest cichy! Doceni to nie tylko każdy, kto ma dzieci lub sąsiadów, lecz także ten, kto ma zwierzęta. Dobrze wiadomo, jak psy reagują na odkurzacze: skaczą, szczekają, płaczą i boją się hałasu, a szczeniaczki ze strachu robią też kałuże... Jak widać na załączonych obrazkach, Xiaomi Vacuum Cleaner G11 nie toczy z pupilami wojen, a nawet daje się lubić. Podczas sesji sprzątania, która dzięki wydajnej baterii litowo-jonowe może trwać nawet godzinę, zwierzęta nie będą się bać, a dzieci mogą smacznie spać. Dodatkowym atutem naszej nowości jest wykorzystanie wielopoziomowego filtrowania zasysanego powietrza. Zanieczyszczenia o wielkości nawet 0,3 mikrona nie mają szans, ponieważ Xiaomi Vacuum Cleaner G11 zwalcza je z 99,5% skutecznością.

Przejrzysty wyświetlacz

Dobry design to przede wszystkim łatwość użytkowania. Dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też Xiaomi Vacuum Cleaner G11 został wyposażony w serię przycisków ułatwiających pracę. Na wyświetlaczu jesteś w stanie zobaczyć, jaki tryb jest aktualnie uruchomiony, a klikając ikonkę kłódki, zapiszesz wybrane ustawienie na dłużej. Po skończonym sprzątaniu wystarczy nacisnąć przycisk, by oczyścić zbiornik na zanieczyszczenia.

Czy jest jeszcze coś czego chcesz się dowiedzieć o nadchodzącym Xiaomi Vacuum Cleaner G11? Wyczekuj premiery na Mi-Home.pl i zapisz się do naszego newslettera, by nie przegapić żadnych szczegółów!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.