Zapowiedź #XiaomiProductLaunch

Zapowiedź #XiaomiProductLaunch

Przygotuj się, pozostało niewiele czasu, ale na co? Na oczekiwanie nowych sprzętów Xiaomi! Już jutro zapoznamy Cię z najnowszymi rozwiązaniami, jakich użyliśmy do stworzenia premierowych produktów. Pewnie masz już swoje typy i podejrzenia na temat tego, co może się ukazać podczas jutrzejszej prezentacji, w ostatnich tygodniach internet aż huczał od spekulacji. Zbierzmy je tutaj w całość tak, aby lekko zaspokoić apetyt na nowości.

Nowy w rodzinie Xiaomi

Głód premier wzrósł do tego stopnia, że stał się nie do wytrzymania, czego efektem były liczne publikacje zapewniające, iż uchylą one rąbka tajemnicy. I owszem, niektóre z podejrzeń były słuszne. Powiemy jedno: 11 is the number, a hasło let the magic begin nie jest przypadkowe. Po kolejnym przedstawicielu serii smartfonów naprawdę można spodziewać się niezwykłego. Super dźwięk, niezrównane wrażenia wizualne, błyskawiczna reakcja na dotyk, aż chce się złapać go w dłoń. Na razie jednak pozostaje nieuchwytny... do 15 września.

Czy będzie więcej?

Według niektórych źródeł internetowych Xiaomi 11T Pro wpadnie na rynek razem z kolegami. Zostańmy przy tym, że na pewno pewien smartfon pojawi się na scenie, ale czy będzie ich więcej, dowiesz się podczas live'a. Możesz założyć się ze znajomymi czy Xiaomi 11T Pro wkroczy na rynek wspólnie z kolejnymi wersjami modelu. Ta niewiadoma niech pobudzi Twój apetyt na jutrzejszy livestream. Obecna na zagranicznych forach opinia, że drażnimy się, zachowując tak dużą tajemnicę, może rzeczywiście jest słuszna... Chcemy jednak, aby ta premiera była dla Ciebie wyjątkowa, a nie ma nic tak przepełnionego magią, jak szczypta tajemnicy i nuta niepewności.

Przypominajka

Złap swój kalendarz w dłoń, zarówno ten w telefonie, jak i ten papierowy i zapisz sobie, że o 14:00 dnia 15 września masz zamiar oglądać launch nowych produktów Xiaomi. Nie chcesz, by ominął Cię temat dnia, prawda? Pewności nigdy za wiele, więc ustaw sobie przypomnienie i dopilnuj, aby być jedną z pierwszych osób, które poznają nadchodzące nowości, bo już wiesz, że będzie warto. Wpadnij na Mi-Home.pl przed 14:00 i włącz live trochę wcześniej, aby nie ominąć ani sekundy! Będziemy transmitować wydarzenie na YouTube, Facebooku, Twitterze, innymi słowy: będziemy wszędzie, gdzie trzyma się rękę na pulsie.

#XiaomiProductLaunch

Nie opieraj się na pogłoskach i daj się zaprosić na jutrzejszą premierę produktów Xiaomi. Zobacz prezentację nowych rozwiązań i usłysz, na co je stać! Obiecujemy, że jest na co czekać. Do zobaczenia jutro! Puść muzykę i patrz, jak Xiaomi wkracza na scenę w wielkim stylu. Dzięki temu zdecydujesz, czy to rozwiązania dla Ciebie. A szybkie ładowanie 120W kusi, nieprawdaż? Oh, ale o tym dopiero jutro...

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.