Zapowiedź Mi Router AX9000

Zapowiedź Mi Router AX9000

Po co tworzymy technologię? Aby informacje docierały do nas lepiej, szybciej i precyzyjniej. Zapraszamy na zapowiedź najwyższej klasy routera AX9000 od Xiaomi, który sprosta wyzwaniom gamerów i nie tylko!

Mała stacja kosmiczna

Na pierwszy rzut oka tak właśnie wygląda AX9000, a jego szybkość działania też podsuwa to skojarzenie. Router obsługuje standard Wi-Fi 6 i może osiągnąć przepustowość 9000 Mbps. Wydaje Ci się to zbyt piękne, aby było prawdziwe? Zobacz, co jeszcze oferuje.

Trzy pasma

Każde z nich jest dedykowane do innego typu zadań. Pierwsze obsługuje urządzenia domowe o niskim zapotrzebowaniu przesyłu danych. To z tej wiązki skorzysta Twój inteligentny czajnik lub odkurzacz. Kolejne pasmo jest dedykowane dla bardziej wymagających czynności. Oglądniesz film bez zacinania i będziesz swobodnie surfować po internecie. Ostatnia wiązka to dedykowana dla graczy oaza. Gwarantuje płynność podczas rozrywek, ponieważ łącze nie zakłóci działania innych urządzeń. Korzystając z Xiaomi Mi Router AX9000, zyskasz przewagę nad rywalami.

Powala nie tylko prędkością

Jeśli nie możesz czegoś ukryć, eksponuj to. Routera nie zamkniesz pod kluczem w szafie, bo nie miałoby to sensu. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby AX9000 prezentował się fenomenalnie. Diody LED ułożone w znak X nawiązują do nazwy modelu, emanując pięknym światłem. Możesz wykorzystać swoje ulubione ustawienie i wybrać spośród 16 milionów kolorów. Twój setup nabierze barw.

Aktywny system chłodzenia

Możesz prowadzić internetowe zmagania na pełnej petardzie, ponieważ aktywne chłodzenie zadba o nieprzerwane działanie routera AX9000. Stabilna łączność jest podstawą pracy zdalnej, ale także do tego, aby wykonywać jakiekolwiek czynności online.

Kliknij i połącz

Antena AloT automatycznie wykryje urządzenia w Twoim otoczeniu. Zobaczysz je na ekranie swojego smartfona i połączysz je z routerem za pomocą jednego kliknięcia. Nie musisz wpisywać hasła, tylko kliknij i działaj!

Siła możliwości

Wzmacniacze sygnału poprawiają jakość łącza, a w routerze Xiaomi AX9000 znajdziesz ich aż 12. Każda z anten zawiera 3 wzmacniacze, co zapewnia szerszy zasięg, maksymalizując stabilność połączenia. Centrum mocy stanowi czterordzeniowy procesor Qualcomm® IPQ8072 2.2GHz w połączeniu z dwurdzeniowym NPU 1.7GHz.

Wiesz, co to wszystko oznacza?

Gry i streamowanie bez zacinania, najszybszy czas reakcji oraz brak narzekania na wolny internet. Szybszy dostęp do ważnych dla Ciebie stron to pełen komfort i pełna gotowość na nowe wyzwania. Potęga stacji kosmicznej zamknięta w niewielkim routerze Xiaomi Mi Router AX9000 już niebawem może trafić do Twojego domu. Czy czekasz razem z naMi?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.