Zapowiedź Mi Ionic Hair Dryer 2

Zapowiedź Mi Ionic Hair Dryer 2

Rozpoczyna się sezon zimowy, a co za tym idzie, sezon lepienia bałwanów, bitew na śnieżki i przemoczonych ubrań. Każdy rodzic wie, jak łatwo w tym czasie o przeziębienia, dlatego przyda się coś na osuszenie głów. Zapraszamy na zapowiedź nowej wersji uwielbianego klasyka. Poznaj suszarkę Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer 2.

Przemyślany design

Mi Ionic Hair Dryer 2 wkroczyła na łamy naszego skromnego bloga w wielkim stylu. Mamy przeczucie, że nie tylko sprosta oczekiwaniom, jakie narzuciła jej poprzedniczka, a także podniesie poprzeczkę swoim przyszłym konkurentkom. W jej formie można dostrzec zamiłowanie projektantów do minimalizmu. Proste, nieprzekombinowane kształty przekładają się tutaj na maksymalne wykorzystanie każdego cala produktu. Suszarka dysponuje dużą siłą nawiewu, a pozostaje przy tym mała i kompaktowa. Znajdzie więc swoje miejsce w każdej podróżnej kosmetyczce, ułatwiając pakowanie. Co jeszcze oferuje?

Szybkość na miarę złota

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że, nadchodząca nowość jest produktem przemyślanym w 100%. Przejawia się to zarówno w ogólnym projekcie, jak i w najdrobniejszych szczegółach. Suszarka Xiaomi waży jedyne 550 gram, a jej uchwyt świetnie wpasowuje się w dłoń, dzięki czemu codzienne użytkowanie będzie lekkim i przyjemnym doświadczeniem. Duża siła nawiewu (20m/s) w połączeniu z obrotową końcówką precyzyjnie skieruje strumień powietrza w wybrane przez Ciebie pasmo włosów. Możesz mieć pewność, że nawet najbardziej wymagające fryzury zostaną błyskawicznie ujarzmione, co w kryzysowych momentach przygotowań do wyjścia, staje się bezcenne.

Głębokie nawilżenie

Wiele osób uważa stylizowanie włosów z udziałem wysokiej temperatury za szkodliwe, podczas gdy suszenie jest ważnym elementem ich pielęgnacji. Odpowiedni dobór temperatury może pomóc Twojej fryzurze nabrać, blasku, objętości i nawilżenia. Suszenie nie musi wcale oznaczać przesuszenia! Obecna w Mi Ionic Hair Dryer 2 igła jonizacyjna wyłapuje zawarte w powietrzu cząsteczki wody, jonizuje je i otula nimi włosy, nawilżając je od samej nasady.

Ciekawi Cię czy Twoja fryzura zyska drugie życie z nadchodzącą nowinką? Przekonaj się! Oczekuj dalszych wpisów i zapisz się do naszego newslettera, by nie przegapić żadnej ze zbliżających się premier.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.