Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro

Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro

Obserwujesz naszą zakładkę nowości na Mi-Home.pl? Jeśli tak, to na pewno wpadł Ci już w oko najnowszy Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro. Chcesz się dowiedzieć, co ma do zaoferowania ten przenośny bank mocy? Odpowiadamy w dzisiejszym artykule. Serdecznie zapraszamy do czytania.

Kompaktowe, lekkie i szybkie urządzenie

Powyższe przymiotniki opisują sprzęt idealny, który w codziennym pośpiechu staje się nieoceniony. Przemyślany, trwały, pojemny i wielozadaniowy Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro zawitał na Mi-Home.pl, stając na straży dobrego samopoczucia tysięcy użytkowników i już teraz, może dać Ci ukojenie. Przekonaj się, dlaczego ten produkt jest w stanie zjednać sobie serca najbardziej wymagających użytkowników.

Na ile starcza, kiedy się przyda?

Załóżmy, że masz swój smartfon już od kilku lat i z nieznanych nam przyczyn, nie chcesz skorzystać z ofert dostępnych na Mi-Home.pl. 🧐 Nic nie szkodzi, absolutnie rozumiemy, że na swojej głowie możesz mieć w tym momencie inne wydatki. Wracając jednak do meritum - masz kilkuletni telefon i jego bateria pozostawia wiele do życzenia. Zamiast maszerować przez miasto w obawie o jej stan, możesz wrzucić do plecaka,kieszeni czy torebki powerbank i zyskać całkowity spokój. Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro naładujesz do pełna w zaledwie 2,7h, używając do tego celu kabla USB-C dołączonego do zestawu.

Jedną z kluczowych cech Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro jest właśnie szybkie ładowanie z mocą do 33W. Urządzenie posiada również funkcję dwukierunkowego ładowania typu C, co oznacza, że ​​możesz jednocześnie zasilać power bank i urządzenie mobilne. Ta ostatnia funkcjonalność może okazać się niezbędna na przykład w pociągu, gdzie do swojej dyspozycji będziesz mieć tylko jedno gniazdko lub kostkę ładującą.

Power bank jest wyposażony w dwa porty wyjściowe: USB-A i USB-C, co pozwala na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Ponadto Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro ma wbudowany system ochrony przed przepięciami, zwarciem i przegrzaniem, co zapewni bezpieczeństwo Twoim urządzeniom.

Odpowiedni na dłuższe dystanse

Czy wiesz, że Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro przyda się nie tylko w miejskiej dżungli, ale również podczas podróży, także tych międzykontynentalnych? Zgodnie z przepisami prawa, nie wszystkie przenośne akumulatory mogą być przewożone samolotem. Na szczęście Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro zalicza się do grona mile widzianych pasażerów. Pozbądź się nudy na lotnisku, oglądając ulubiony serial w oczekiwaniu na odprawę - bez obaw o stan baterii smartfona, czy laptopa.

Jak on wygląda?!

Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro swoim wyglądem przypomina drogie akcesorium rodem z futurystycznego filmu science fiction. Połyskujące wykończenie nadaje luksusowego sznytu temu codziennemu urządzeniu. Power bank o wymiarach 105x56x25,5mm waży zaledwie 212g, dzięki czemu łatwo schowasz go w torbie lub w kieszeni swojej kurtki, a nawet w niewielkiej torebce czy nerce. Kompaktowe rozmiary to dodatkowy atut na długiej liście zalet Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro.

Potrzebujesz nowego źródła zasilania dla swoich urządzeń mobilnych? Przejrzyj kartę produktu lub zamów Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh Pocket Edition Pro od razu! Pozwól sobie na odrobinę luksusu i ciesz się niezawodnym sprzętem do ładowania każdego dnia.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.