Usłysz jakość z Xiaomi FlipBuds Pro

Usłysz jakość z Xiaomi FlipBuds Pro

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi od wielu lat zajmują ważną pozycję w zestawieniach produktów tej kategorii, ale nie zawdzięczają tego tylko przystępnej cenie. Przemyślane projekty, wygoda i liczne udogodnienia, to wszystko przyczyniło się do osiągnięcia licznej grupy odbiorców, oraz ważniej i stabilnej pozycji na rynku. Skoro poprzednie modele słuchawek bezprzewodowych Xiaomi biły rekordy popularności, czy stanie się tak również w przypadku nadchodzących Xiaomi FlipBuds Pro? Dowiedz się o nich czegoś więcej i sprawdź, czy jest to możliwe.

Najwyższy poziom wyciszenia

Zaczynamy od funkcji, z której wykorzystaniem rutynowe czynności stają się przyjemniejsze. W kakofonii codziennych wydarzeń często trudno jest zebrać myśli, przez co wszystko staje się utrudnione. Codzienny gwar, sobotni remont u sąsiadów, to tylko niektóre z wielu czynników, którymi nie warto zaprzątać sobie głowy. Pomijając zgiełk ulic, placów zabaw i akademików, fakt jest taki, że każdy potrzebuje odrobinę ciszy. ANC, czyli aktywna blokada szumów pozwala na obniżenie dochodzących do Twoich uszu hałasów aż o 40 dB! Oznacza to niemal pełne odcięcie się od tła codzienności. ANC w słuchawkach Xiaomi FlipBuds ma na celu przywrócić Ci odrobinę harmonii.

Trzy poziomy zanurzenia

Aby słuchawki sprawdzały się we wszelkich okolicznościach, zostały wyposażone w kilka trybów. Każdy z nich pozwala na inne doświadczenie użytkowania. Xiaomi FlipBuds Pro pozwalają Ci na uczestniczenie w dwóch rzeczywistościach naraz, tworząc nową i lepszą scenerię dnia. Rób wszystko, co zaplanowane przy ulubionym albumie, piosence, czy podcaście. Nie ominiesz zewnętrznych bodźców, o ile wybierzesz tryb podwójnej przezroczystości. Wybierając codzienny tryb, będziesz w stanie bezpiecznie przemierzać miasto. Usłyszysz ostrzeżenia, sygnalizacje świetlne, a muzyka będzie podążać za Tobą. Jeśli w danym momencie możesz sobie pozwolić na pełną imersję, oddaj się dźwiękowi, włączając wygłuszenie otoczenia.

Lepsza jakość dźwięku

To po to tu jesteś, po najlepsze możliwe doznania dźwiękowe. W Xiaomi FlipBuds Pro zapewnia je membrana o wielkości 11 mm, będąca w stanie przekazać Ci najlepsze nuty. Klarowne wysokie tony, zapewnione! Głębokie basy? Na pokładzie! Nic nie jest tu przeciętne, melodia przekazywana za pomocą nowych słuchawek bezprzewodowych porywa do tańca, zatraca w ulubionych wspomnieniach i pozwala lepiej przeżyć dzień. Czy tego właśnie chcesz? Poczekaj na Xiaomi FlipBuds Pro…

Nie przegap premiery nowych produktów i zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z Xiaomi!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.