Sportowe funkcje Xiaomi Smart Band 7

Sportowe funkcje Xiaomi Smart Band 7

Inteligentne opaski Xiaomi od wielu lat wspomagają naszą sportową motywację i umilają codzienne życie licznymi funkcjami. Najnowsza odsłona smartbanda od Xiaomi podnosi poprzeczkę jakości oraz ilości technologii, którą udało się zmieścić w tak kompaktowej obudowie. W niniejszym artykule przedstawimy nie tylko tytułowe sportowe funkcje nowej opaski, ale sprawdzimy także jakość wykonania, prostotę, z jaką łączy się ona ze smartfonem oraz masę opcji przydatnych nie tyle podczas treningu, ale przede wszystkim na co dzień. Zakładamy Xiaomi Smart Band 7 i lecimy!

Lubi sobie pobiegać

Oczywiście z Tobą! Wystarczy założyć ją na nadgarstek, by motywacja wypełniła całe Twoje ciało i dodała 10 punktów do szybkości podczas pobijania biegowych rekordów. Wbudowane w opaskę opcje treningowe pozwolą nie tylko monitorować jakość samego treningu, ale sprawdzą również, czy w trakcie za bardzo się nie przesilasz oraz, czy przeznaczasz wystarczającą ilość czasu na regenerację. To niesamowite, ale opaska Xiaomi Smart Band 7 sprawdzi się idealnie w ponad 110 rodzajach aktywności! Zamiast wycieczki rowerowej czy biegu z przeszkodami wolisz kręcić hula hop albo puszczać latawce? Spokojnie, smartband Xiaomi poradzi sobie i z takimi zadaniami. Opaska lubuje się również w dyscyplinach wodnych, pozwalając na swobodne pływanie w basenie czy jeziorze bez obawy o jej uszkodzenie. Pamiętaj jednak, że nawet urządzenia z tak wysoką klasą wodoszczelności, jak 5ATM nie przepadają za gorącymi prysznicami, więc wyświadcz jej przysługę i nie zabieraj jej ze sobą do łazienki, a odwdzięczy Ci się niezawodnym działaniem przez długie lata!

Lubi dobrze wyglądać

Jeszcze większy niż w poprzednikach ekran o przekątnej 1,62” to gwarancja maksymalnej czytelności i wygody sprawdzania informacji, czy wybierania trybów sportowych. Technologia AMOLED zapewnia żywe i kontrastowe kolory, ale ma też bardzo istotną z punktu widzenia zegarka funkcję – Always on Display. To nic innego jak możliwość nieprzerwanego wyświetlania tarczy zegarka, bez konieczności jej wybudzania. Martwisz się, że taki zabieg negatywnie wpłynie na żywotność baterii? Nic z tych rzeczy! Wspomniana już matryca AMOLED sprawia, że wszystkie piksele w czarnych obszarach ekranu pozostaną nieaktywne, rezerwując zapasy mocy na kolejne treningi – nawet przez 14 dni bez konieczności ładowania! Cudownie wyglądający wyświetlacz Xiaomi Smart Band 7 można dopieścić jeszcze bardziej, wybierając jedną z ponad stu predefiniowanych tarcz. Cenisz sobie minimalizm i jedyne, co chcesz widzieć na ekranie to data i godzina? A może pragniesz mieć dostęp do wszystkich informacji na ekranie głównym, bez konieczności szperania w ustawieniach? Zainstaluj aplikację Mi Fitness (Xiaomi Wear) na swój smartfon i wybierz tapetę w Twoim stylu!

Lubi o Ciebie dbać

Xiaomi Smart Band 7 to osobisty opiekun, który nie opuści Cię na krok. W ciągu dnia sprawdzi Twoje tętno, poziom stresu, stężenie tlenu we krwi (SpO₂) czy pułap tlenowy VO₂ max. Co to takiego? To nic innego jak wskaźnik zdolności organizmu do pochłaniania tlenu. Im jest większy, tym lepiej poradzisz sobie z długotrwałymi i wyczerpującymi treningami. Ćwicząc regularnie z opaską Xiaomi, sprawisz, że Twoja kondycja wzrośnie, a wyniki z postępów każdej sesji będą dostępne w aplikacji na telefonie. Po pracowitym dniu Twoja opaska ani myśli udać się na spoczynek! Gdy smacznie zaśniesz, ona dokładnie zmierzy poszczególne fazy snu, łącznie z tą najbardziej pożądaną, pełną marzeń sennych – fazą REM. To właśnie podczas niej organizm najlepiej wypoczywa i regeneruje siły, by z jak największym impetem wkroczyć w kolejny dzień. Poprawa jakości snu to jednocześnie poprawa wydajności na kolejny dzień przepełniony aktywnościami! Jednak życie pisze różne scenariusze i sen może zdarzyć się nie tylko w nocy… Nawet gdy znienacka zaatakuje Cię popołudniowa drzemka, Xiaomi Smart Band 7 sprawdzi jej jakość i od razu zanotuje najistotniejsze obserwacje.

Spodobała Ci się najnowsza opaska Xiaomi Smart Band 7? Kliknij tutaj i spraw sobie osobistego trenera i opiekuna w jednym, który będzie czuwał nad Tobą przez całą dobę, każdego dnia!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.