Redmi Note 10 5G tuż za rogiem!

Redmi Note 10 5G tuż za rogiem!

Kolejne modele z serii Redmi Note atakują nas z każdej strony i ani na moment nie zwalniają tempa, prezentując zupełnie nowe rozwiązania technologiczne. Ciekawi, co zaprezentuje najnowszy Xiaomi Redmi Note 10 5G? Oprócz oczywistego dostępu do przyszłościowej sieci 5G, najnowszy Redmi Note względem podstawowego modelu zaoferuje także zwiększoną wydajność, lepszy aparat, płynniejszy ekran 90Hz i wiele więcej!

Po sąsiedzku z wydajnością

Nie jest wielkim zaskoczeniem, że najnowszy Redmi Note otrzymał nowoczesny ośmiordzeniowy układ MediaTek Dimensity 700. Ten potężny procesor zdolny rozpędzić swoje rdzenie do prędkości 2.2Ghz to gwarancja zapasu mocy w zaawansowanych aplikacjach i grach mobilnych, przez co Anie na chwilę nie zwolnisz kroku! Spora ilość RAM-u o pojemności 4GB pozwoli przechowywać dużą liczbę aplikacji w pamięci na raz, bez konieczności ich ponownego uruchamiania. Korzystanie ze wspomnianych aplikacji oraz oglądanie filmów będzie prawdziwą ucztą dla oczu za sprawą szczegółowego ekranu 6.5” o odświeżaniu 90Hz. Xiaomi Redmi Note 10 5G to smartfon, z którym każda chwila będzie czystą przyjemnością!

Co trzy aparaty to nie jeden

Xiaomi Redmi Note 10 5G zachwyca niesamowicie szczegółowymi ujęciami aparatu 48MP, niezależnie od warunków oświetlenia. Już tryb automatyczny pokazuje potencjał ogromnej matrycy najnowszego smartfona Xioami, ale dla prawdziwych fotografów czeka rozbudowany tryb manualny. To on pozwoli wynieść na wyżyny Twoje zdolności fotograficzne, dzięki czemu doświadczysz prawdziwego piękna fotografii. O naturalnie rozmyte tło podczas tworzenia pięknych portretów zadba dedykowany czujnik głębi, pozwalając skupić uwagę na tym, co najważniejsze w kadrze. Całości dopełnia szczegółowy aparat makro, dzięki któremu poczujesz się tak blisko przyrody, jak nigdy wcześniej!

Oczekiwanie dobiega końca

Bądźcie z nami już w najbliższy poniedziałek (24.05) na premierze Xiaomi Redmi Note 10 5G! Oprócz okazji do dorwania go 100 zł taniej, otrzymacie również w zestawie inteligentną opaskę sportową Mi Smart Band 5! Warto zapisać się na powiadomienie już teraz… Są okazje, których nie warto przegapić!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.