Przełomowy aparat Mi 11 Ultra

Przełomowy aparat Mi 11 Ultra

Tegoroczny debiut Xiaomi Mi 11 Ultra kosztował konkurencję wiele nerwów… Nie jest to przypadek, gdyż smartfon osiągnął zawrotne 143 punktów w rankingu serwisu DXOMARK, plasując się na zaszczytnym pierwszym miejscu. To czyni z Xiaomi Mi 11 Ultra najbardziej zaawansowaną mobilną maszyną do fotografii, jaka kiedykolwiek powstała. Nie idź na kompromisy i poczuj jakość każdego ujęcia dzięki potrójnemu aparatowi w futurystycznym Mi 11 Ultra!

Rozmiar sensora ma znaczenie

Flagowy Xiaomi Mi 11 Ultra został uzbrojony w ogromny sensor w głównym aparacie 50MP 1/1.12" – zdolny uchwycić nieosiągalny dotąd poziom szczegółowości w każdym ujęciu. Rozmiar sensora znacząco wpływa na poziom nocnej fotografii, pozwalając akumulować więcej światła zastanego i w efekcie oferując jasne i przepełnione najdrobniejszymi detalami zdjęcia. Mając Xiaomi Mi 11 Ultra przy sobie, otrzymujesz dostęp do maksymalnej jakości zawsze pod ręką.

Przybliż detal 120x

Teleobiektyw 48MP gwarantuje zjawiskowe przybliżenia 120x bez utraty detali, dzięki czemu możesz spojrzeć bliżej na każdy kadr, wydobywając z niego maksymalną ilość informacji. Wykorzystuj zbliżenia do tworzenia spektakularnych zdjęć odległej panoramy miasta lub jeżeli po prostu chcesz uchwycić to, co poza granicami Twojego wzroku.

Szersza perspektywa

Gdy podczas fotografowania nadejdzie potrzeba szerszego spojrzenia na sytuację, z pomocą nadchodzi szerokokątna matryca 48MP o polu widzenia 128°. Dzięki niej zyskasz maksymalnie rozległy kąt widzenia i nowe narzędzie podczas tworzenia idealnego ujęcia.

Fotograficzny cud techniki

Zapewnij sobie dostęp do mobilnej fotografii, która zadziwi Cię na każdym kroku. Xiaomi Mi 11 Ultra to nie tylko perfekcyjny aparat główny 50MP, ale także ultraszerokokątna matryca 48MP oraz niesamowity teleobiektyw, pozwalający dojrzeć każdy detal nawet w powiększeniu 120x! Weź fotografię na poważnie i zapewnij sobie możliwe najlepsze narzędzie do tworzenia niesamowitych ujęć – Xiaomi Mi 11 Ultra!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.