Premierowa kamera zewnętrzna Xiaomi

Premierowa kamera zewnętrzna Xiaomi

Środowa premiera produktów Xiaomi (06.10.2021) narobiła niemałego zamieszania. To wtedy polska publiczność miała okazję obejrzeć oficjalną prezentację najnowszych produktów Xiaomi. Premierowy pokaz nie mógł się obejść bez (owianej wielką sławą) serii smartfonów Xiaomi 11T czy najnowszej odsłony opaski Mi Smart Band 6 z wbudowanym modułem NFC. Nie zabrakło także długo wyczekiwanych przez Mi Fanów produktów, takich jak tablet graficzny Xiaomi Pad 5 i beztłuszczowa frytkownica Mi Smart Air Fryer, które z uwagi na ogromne zainteresowanie, dostępne były w przedsprzedażowej ofercie przez jedynie kilkanaście godzin. Premierową stawkę zamknęły monitor gamingowy Mi 2K Gaming Monitor 27” oraz zewnętrzna kamera Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p, której to w dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej i postaramy się odpowiedzieć na pytanie: dlaczego warta jest uwagi?

Nadchodzi bezpieczeństwo

Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p to sprzęt, na który bardzo długo przyszło nam na polskim rynku poczekać. Pod dostatkiem mamy bowiem tzw. kamer wewnętrznych, których rozpięte przedziały cenowe i rozmaite funkcje czynią je sprzętami na każdą kieszeń i okazję. W ofercie Xiaomi długo brakowało produktu, który sprawdzi się nieco mniej przyjaznych warunkach atmosferycznych tj. wiatr czy deszcz. Wtem niespełna tydzień temu do akcji wkroczyła ona - bezprzewodowa kamera Xiaomi, która z chęcią zatroszczy się o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny, gdy tylko wyrazisz taką potrzebę. To pierwszy tego typu sprzęt w naszym sklepie, jednak dotychczasowy sukces kamer strzegących spokoju w samym środku domowego zacisza, pozwala wywróżyć go także w tym wypadku.

Piękno tkwi w prostocie

Łatwość instalacji i wysoka rozdzielczość transmitowanego obrazu - te dwa parametry jako pierwsze cisną się na usta w kontekście najnowszej Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p. Zapomnij o plątaninie kabli czy parowaniu trwającym w nieskończoność. Z bezprzewodową zewnętrzną kamerą Xiaomi możesz cieszyć się ultraszybką instalacją, której prostota z pewnością wprawi Cię w zdumienie. Do pełni szczęścia potrzebować będziesz jedynie aplikacji Mi Home/Xiaomi Home zainstalowanej na swoim telefonie i kodu QR, który znajdziesz na wewnętrznym odbiorniku oraz na samej kamerze. Tylko tyle wystarczy, by przeprowadzić parowanie sprzętu w 3 prostych krokach.

Wytrzymałość, niezawodność i spokój ducha

Bezprzewodowa zewnętrzna kamera Xiaomi to kąt widzenia o szerokości aż 130°, inteligentne widzenie w nocy, 90-dniowa żywotność baterii i odporność na wodę i kurz potwierdzona certyfikatem IP65. Wszystkie te parametry pozwolą Ci cieszyć się pełnią spokoju, zarówno podczas krótszych, jak i dłuższych nieobecności. Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p zadba o to, aby Twój dom miał jak najlepszą opiekę, bez względu na panującą porę roku. Nie będą jej straszne ani zbyt niskie (-20°C) ani zbyt wysokie (+50°C) temperatury. Będzie ona strzegła tego, co najważniejsze na najwyższym możliwym poziomie, gwarantując Ci powiadomienia w czasie rzeczywistym w momencie pojawienia się nietypowego działania na zewnątrz. Wyjeżdżając w podróż, wreszcie odetchniesz z ulgą, a długie rozmyślania o pozostawionym samemu sobie dobytkowi odejdą w zapomnienie!

Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p to wieloletnia inwestycja, której nie sposób żałować. Spokojny sen, bezstresowy wyjazd, beztroskie wakacje - to wszystko jest na wyciągnięcie ręki… Czy nadal się zastanawiasz?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.