Premiera POCO M4 Pro 5G

Premiera POCO M4 Pro 5G

Czy wiesz, że we wtorek POCO odsłoni kolejne karty i zaprezentuje najnowszy model swojego smartfona? Już 9 listopada 2021 roku, punktualnie o godzinie 13:00 wszystko stanie się jasne! Na ten dzień zaplanowana jest bowiem relacja na żywo z premiery telefonu POCO M4 Pro 5G, który na przestrzeni najbliższych miesięcy wywoła niemałe poruszenie na lokalnym rynku smartfonów. Nie chcielibyśmy psuć niespodzianki, dlatego też na chwilę przed oficjalną prezentacją nie zdradzimy zbyt wielu szczegółów na jego temat. Jednak jesteśmy przekonani, że już samo określenie “Pro” czy “5G” wybrzmiewają co najmniej obiecująco i wystarczająco rozbudzają Twój apetyt na więcej.

Idzie nowe...

POCO M4 Pro 5G to kolejny reprezentant znanej i lubianej serii M i lada moment zasili jej szeregi. Wierzymy, że będzie on pełnił miano dumnego następcy POCO M3, który nie tylko za sprawą swojej przystępnej ceny, ale i dobrej jakości podzespołów, wpisał się w gusta POCOmaniaków.

...i wyjątkowe!

POCO M4 Pro 5G na pewno nie zawiedzie pod względem szybkości. Świadczyć może o tym przede wszystkim obecność technologii 5G, która w dzisiejszych czasach powoli staje się standardem. Ostatnia w tym roku odsłona smartfona POCO serii M to także gwarancja pełni wydajności i jakości. Potwierdzeniem na posiadanie przez POCO M4 Pro 5G tych cech, ma być przede wszystkim niezawodny procesor, aparat o wysokiej rozdzielczości oraz pojemna bateria z opcją szybkiego ładowania.

Gdzie i kiedy?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Nastaw alarm na 12:55, zaparz dobrą kawę, a o 13:00 usiądź przed ekranem komputera, tabletu lub smartfona i razem z nami oglądaj premierę najnowszego POCO M4 Pro 5G. Będziemy ją transmitować zarówno w naszych mediach społecznościowych, jak i na naszej stronie internetowej Mi-Home.pl pod tym linkiem. Możemy liczyć na Twoją obecność?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.