Poznaj nowe odkurzacze od Xiaomi!

Poznaj nowe odkurzacze od Xiaomi!

Na Mi-Home.pl pojawiły się trzy nowe modele odkurzaczy Xiaomi, które oferują nową jakość sprzątania. Dziś przyjrzymy się bliżej ich najważniejszym funkcjom i technologiom – jeśli szukasz rozwiązania, które uczyni Twoje codzienne obowiązki łatwiejszymi, czytaj dalej!

Autonomiczny pomocnik w Twoim domu

Xiaomi Robot Vacuum E5 EU to przełom w dziedzinie automatycznego sprzątania. Dzięki zaawansowanemu systemowi nawigacji, robot sprzątający Xiaomi z łatwością poradzi sobie z różnymi typami powierzchni. Silnik o wysokiej mocy 2000 Pa sprawia, żaden brud nie umknie jego uwadze. Co więcej, model E5 EU sam dostosowuje moc ssania do rodzaju podłoża, co pozwala na optymalizację zużycia energii. Z aplikacją mobilną Mi Home / Xiaomi Home możesz kontrolować pracę odkurzacza z dowolnego miejsca, planując sprzątanie tak, by zawsze wracać do czystego domu.

Lekki, ale wyjątkowo skuteczny

Xiaomi Vacuum Cleaner G20 Lite EU to ręczny odkurzacz, który łączy w sobie niewielką wagę z potężnymi możliwościami czyszczenia – idealny dla tych, którzy cenią sobie wygodę i moc. Oferujący nawet do 45 minut ciągłej pracy na jednym ładowaniu i ssanie o mocy 18000Pa, pozwala na dokładne posprzątanie całego mieszkania bez potrzeby częstego uzupełniania energii. Uchwyt ścienny dołączony do zestawu pozwala na wygodne umiejscowienie odkurzacza i jego akcesoriów.

Technologia, która inspiruje

Ten model to prawdziwy „game-changer” w świecie sprzątania. Xiaomi Robot Vacuum X20+ EU nie tylko odkurza, ale i myje podłogi, dzięki czemu z jednego urządzenia otrzymujesz podwójne korzyści. System podwójnych szczotek, precyzyjna nawigacja oraz inteligentne zarządzanie poziomem wody to tylko niektóre z funkcji, które wyróżniają ten model. Z dedykowaną stacją dokującą, dużą baterią i wysoką mocą ssania 6000Pa, X20+ EU jest gotowy na długotrwałe sesje sprzątania, gwarantując imponujące rezultaty za każdym razem.

Jak odkurzacze Xiaomi poradzą sobie w Twoim mieszkaniu?

Technologia mapowania pomieszczeń stosowana w odkurzaczach Xiaomi znacznie wpływa na efektywność sprzątania w domach z wieloma przeszkodami, takimi jak meble czy wysokie dywany. Oto kluczowe aspekty, które pokazują, jak ta technologia ułatwia utrzymanie czystości:

Dokładne mapowanie terenu: Odkurzacze Xiaomi wykorzystują zaawansowane sensory oraz algorytmy do tworzenia szczegółowych map pomieszczeń. Dzięki temu roboty sprzątające mogą precyzyjnie nawigować wokół przeszkód takich jak meble, dywany czy drzwi, minimalizując ryzyko zakleszczenia się lub pominięcia zabrudzonych obszarów.
Optymalizacja trasy: Inteligentne algorytmy pozwalają na planowanie najbardziej efektywnej trasy sprzątania, co redukuje czas potrzebny na oczyszczenie każdego pomieszczenia, a także gwarantuje, że każdy zakamarek zostanie starannie odkurzony. Roboty sprzątające Xiaomi potrafią dostosować trasę w czasie rzeczywistym, reagując na zmiany w układzie przeszkód.
Zapamiętywanie układu pomieszczeń: Niektóre modele odkurzaczy Xiaomi mają możliwość zapisywania kilku różnych map, co jest idealne dla domów piętrowych. Odkurzacz bez problemu rozpoznaje, na którym piętrze się znajduje i stosuje odpowiednią mapę.
Wirtualne ściany i strefy zakazane: Użytkownicy mogą ustawiać wirtualne ściany i strefy, w których odkurzacz nie powinien sprzątać. To idealne rozwiązanie, jeśli chcemy, aby urządzenie omijało miejsca, w których zwykle gromadzą się zabawki, kable lub inne delikatne przedmioty.
Synchronizacja z aplikacją: Dzięki integracji z aplikacją Mi Home / Xiaomi Home, użytkownicy mogą na bieżąco monitorować i kontrolować proces sprzątania, włącznie z przeglądaniem map i zarządzaniem działaniem odkurzacza.

Dzięki tym technologiom, odkurzacze Xiaomi znacznie obniżają ryzyko pominięcia brudu i zwiększają efektywność sprzątania, nawet w miejscach trudno dostępnych.

Czystość i komfort z Xiaomi

Odkurzacze Xiaomi to nie tylko efektywna praca, ale i przyjemność z użytkowania. Niezależnie od tego, czy wybierzesz któryś z modeli autonomicznych, czy zdecydujesz się na odkurzacz ręczny, możesz mieć pewność, że sprzątanie stanie się łatwiejsze, szybsze i bardziej komfortowe. Kliknij tutaj i zamów najnowszy odkurzacz od Xiaomi już dziś!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.