Powitaj Mi Cordless Screwdriver!

Powitaj Mi Cordless Screwdriver!

Mamy to! Dla spragnionych nowości majsterkowiczów zdobyliśmy coś wyjątkowego. Mi Cordless Screwdriver jest już na naszej stronie – to nowoczesna wkrętarka Xiaomi, która świetnie wpasuje się w kolekcję Twoich najpotrzebniejszych narzędzi. Sprawdź, na co ją stać i zaplanuj, gdzie przykręcić pierwsze półki. Podczas gdy jeszcze się zastanawiasz, zapraszamy po więcej szczegółów poniżej.

Jaki jest najnowszy gadżet majsterkowicza?

Bezprzewodowy, bezproblemowy i kompaktowy! Mi Cordless Screwdriver naładujesz szybko, używając do tego kabla o wejściu USB-C. Wkrętarką Xiaomi dokonasz wielu niezbędnych napraw, bo do zestawu dołączyliśmy aż 12 rodzajów bitów, wykonanych z wytrzymałej stali S2. Wszystko, co otrzymasz przy zamówieniu, jest zapakowane w eleganckie etui, które możesz zabrać ze sobą wszędzie.

Wszystko, co niezbędne w zestawie!

Jak wspomnieliśmy, z nową wkrętarką otrzymujesz 12 bitów wykonanych ze stali S2. Wszystkie są bezpiecznie schowane w małym etui, więc ich transport będzie łatwy i nic się nie zgubi. Na całość przygotowaliśmy pokrowiec, który pomieści wszystkie elementy zestawu. Każdy z bitów jest namagnesowany, więc łatwo jest umieścić je w stabilnym uchwycie wiertarskim.

Załączone w zestawie bity to:

• PH1; PH2; PH3
• H5; H4; H3
• SL4; SL6
• PZ2
• TORX T15; TORX T20; TORX T25

Laureat nagrody iF Design

Patrząc na nową wkrętarkę Xiaomi, zwraca się uwagę na jej niepodważalny urok. Został on doceniony przez profesjonalistów. Projekt Xiaomi Mi Cordless Screwdriver został laureatem iF Design, jednej z 4 najbardziej prestiżowych nagród na świecie. Nie ma się co dziwić, projekt jest wyjątkowo elegancki i wyszukany jak na sprzęt tego typu. Matowe wykończenie lakieru UV robi wrażenie i nadaje całości charakteru.

Wygoda majsterkowania

Dobry design to przede wszystkim wygoda w użytkowaniu, a tą zapewnia tarcza, którą łatwo można zmienić lub zablokować kierunek obrotu wkrętarki. Symbol L oznacza kierunek wykręcania, R wkręcania, a kropka to zablokowanie obrotu. Jeśli potrzebujesz użyć Mi Cordless Screwdriver w trudno dostępnym miejscu, wykorzystaj załączoną do zestawu przedłużkę, a gdy nie widzisz dokładnie, włącz obręcz LED, która rzuci snop pomocnego światła.

Znasz już podstawowe informacje na temat Mi Cordless Screwdriver, może to kolej na to, aby ją wypróbować? Małe i większe naprawy pewnie już czekają, więc nie zastanawiaj się dłużej i zamów własną wkrętarkę Xiaomi!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.