Potęga szybkiego ładowania 200W

Potęga szybkiego ładowania 200W

Xiaomi od wielu lat piastuje stanowisko kreatorów postępu oraz głosi ideologię, w której główne skrzypce gra rozwój najnowszych technologii. Każda generacja smartfonów Xiaomi dąży do poprawienia osiągów ładowania, próbując prześcignąć swoich poprzedników. Tak powstała technologia ładowania przewodowego 200W oraz bezprzewodowego 120W!

Przerwa w pracy? Naładuj smartfon do pełna…

Technologia ultraszybkiego ładowania 200W oferuje odpowiednia moc, żeby smartfon o pojemności baterii 4000mAh naładować w czasie zaledwie 8 minut! Zapomnisz naładować smartfon w nocy, a rano przed pójściem do pracy straszy Cię ostrzeżenie o niskim stanie baterii? Nic straconego! Błyskawiczne ładowanie 200W uratuje Cię z niejednej opresji!

Wygoda dla wygodnych

Spokój ducha i pełen luksus z bezprzewodowym ładowaniem 120W od Xiaomi! Jedyne 15 minut wystarczy, aby cieszyć się w pełni naładowanym urządzeniem o baterii 4000mAh. Kolejny pobity rekord świata, a przy okazji nieopisana wygoda w Twoim domu? Z Xiaomi wszystko jest możliwe!

Świetlane barwy ładowania Xiaomi

Szczytowe ładowanie oferowane aktualnie w naszych smartfonach sięga imponującej wartości 67W. Luksus 35-minutowego ładowania do 100% jest dostępny dla szczęśliwych posiadaczy modelu Xiaomi Mi 11 Ultra! Na horyzoncie jednak jawi się energia dostępna w jeszcze bardziej błyskawicznej formie… Wypatruj informacji o superszybkim ładowaniu przewodowym 200W i nie zapomnij też o nowej erze ładowania bezprzewodowego 120W – Uwierz nam, jest na co czekać!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.