Posłuchaj Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

Posłuchaj Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

Podczas ciężkiego treningu ważny jest odpowiedni dobór muzyki, tak aby jej rytm podbijał tempo ćwiczeń, motywując do osiągania kolejnych rekordów. Jednak oprócz wyboru idealnych utworów ważny jest przede wszystkim sprzęt, który dostarczy dynamiczne i silne brzmienie, tak istotne podczas każdego treningu. Redmi Buds 3 Lite to wygodne i niepozorne słuchawki dokanałowe, które w swojej kompaktowej konstrukcji skrywają nie lada gratkę dla wszystkich fanów mocnego grania. Czym tak naprawdę są Redmi Buds 3 Lite? Przekonajmy się!

Zapomnij o baterii

Dosłownie, możesz przestać o niej myśleć… Redmi Buds 3 Lite mają w sobie tyle energii, że możesz słuchać ulubionych kawałków nawet przez 5 godzin bez przerwy! Jakby tego było mało, po odłożeniu ich do etui, automatycznie naładują się, zapewniając kolejne 18 godzin niesamowitych doznań dźwiękowych. Samo etui zostało zaprojektowane w taki sposób, by chronić słuchawki przed uszkodzeniami i sprawić, że będą zawsze pełne energii, gdy tylko po nie sięgniesz.

Bezprzewodowa wolność

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite zostały wyposażone w moduł najnowszej łączności bezprzewodowej Bluetooth w wersji 5.2. Zapewni to nieprzerwane połączenie wolne od opóźnień w odtwarzaniu muzyki. Mając do dyspozycji najnowszy protokół Bluetooth, otrzymujesz pewność, że każdy utwór będzie wybrzmiewał dokładnie tak, jakby to miało miejsce na słuchawkach przewodowych. Warto też wspomnieć o łatwości, z jaką łączą się z Twoim urządzeniem. Wystarczy raz sparować je ze smartfonem, by na zawsze zapamiętały dla kogo mają grać. Od teraz, wystarczy otworzyć etui, wyciągnąć słuchawki, a te automatycznie rozpoczną odtwarzanie Twojej playlisty. To szybkie i wygodne rozwiązanie, pozwalające oszczędzić Ci masę frustracji związanej z kłopotliwym parowaniem.

Nie tylko na trening

Jednak Xiaomi Redmi Buds 3 Lite to nie tylko idealny towarzysz podczas zmagań na bieżni, czy orbitreku. Wystarczy usiąść z dala od zgiełku miasta i hałaśliwych sprzętów siłowni, aby dostrzec precyzję i staranność, w jaki Redmi Buds 3 Lite dobierają każdy dźwięk, komponując idealną symfonię na pełnej rozciągłości pasma. Każdy ton jest tutaj na miejscu, a każda nuta ma swoje zadanie na drodze do stworzenia idealnej iluzji uczestnictwa w pierwszym rzędzie koncertu ulubionego zespołu. Tak wysoka jakość odtwarzania była możliwa do uzyskania dzięki starannie zestrojonej membranie 6 mm. W Redmi Buds 3 Lite nie ma miejsca na domysły, tutaj każdy dźwięk ma swoje znaczenie. Jednak gdy głównym celem słuchawek będą treningi na siłowni, do akcji wkroczy zaawansowana technologia aktywnej redukcji szumów, pozwalająca Ci odciąć się od hałasów otoczenia i w pełni rozkoszować odsłuchem muzycznym.

Warto posłuchać

Najnowsze słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi Buds 3 Lite to także wodoodporność zagwarantowana certyfikatem IP54, perfekcyjny dla wszystkich graczy tryb niskich opóźnień i wiele, wiele więcej! Słuchawki są dostępne na Mi-Home.pl w dwóch klasycznych kolorach: czarnym i białym. Wypróbuj je już teraz w promocyjnej cenie 99 zł i doświadcz bezprzewodowej wygody na zupełnie nowym poziomie!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.