Podsumowanie Premiery Pełnej Mocy

Podsumowanie Premiery Pełnej Mocy

Październikowa premiera zaskoczyła nas ogromem nowości nie tylko w zakresie urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablet Xiaomi Pad 5. Niespodzianką była też szeroka gama premierowych sprzętów domowych. Nie każdy miał szansę oglądnąć live w całości, dlatego przygotowaliśmy listę nowości przedstawionych na wspomnianym wydarzeniu.

Od czego by tu zacząć...

Dzisiaj w podsumowanie wejdziemy od kuchni. Dosłownie, ponieważ podczas Premiery Pełnej Nocy ukazało się urządzenie, które właśnie tam znajdują swoje miejsce. Mowa o uwielbianym i długo wyczekiwanym Mi Smart Air Fryer 3.5L. Słyszeli o nim nie tylko Ci, którzy próbują odtworzyć smak frytek ze znanych restauracji fast food. To małe cudo potrafi przemienić zwykłe ziemniaki w chrupiące cudeńka za pomocą znikomej ilości tłuszczu. Twoje jedzenie może stać się smaczniejsze, zdrowsze i bardziej chrupiące jednocześnie. A żeby było co przeglądać w oczekiwaniu na posiłek i w trakcie szamki, przejdźmy do tego, co w dłoni gości nam najczęściej.

3 smartfony

Mowa o nowiutkich smartfonach, które do samego końca były dla wszystkich zagadką. W zestawieniu pojawiły się Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro oraz Xiaomi 11 Lite 5G NE. Ich zalety wielokrotnie wspomnieliśmy na naszym blogu. Seria zachwyca designem, szerokimi możliwościami tworzenia niepowtarzalnych filmów i w przypadku modelu Pro, błyskawicznym ładowaniem za pomocą ładowarki o mocy aż 120W.

Było też trochę ulepszeń...

Przykładem jest mający swoją premierę w marcu tego roku Xiaomi Mi Smart Band 6. Uzyskał on w październiku kolejny człon swojej nazwy. Wszystko za sprawą wprowadzenia modułu NFC, dzięki któremu, możesz płacić za zakupy tą właśnie opaską.

Pojawiły się i zapowiedzi

Premiera Pełna Mocy nie tylko zaspokoiła głód nowości, ale jednocześnie dała nam ochotę na więcej. Apetyt wzmogła zapowiedź telewizora Xiaomi TV Q1E 55”, o niemal bezramkowym ekranie i pięknych kolorach połączonych z technologią QLED. Duże rozmiary ekranu i ostry jak brzytwa obraz oraz ogrom aplikacji do wyboru to przepis na fenomenalny seans.

Mi 2K Gaming Monitor 27”

Pozostając w dziedzinie tego, co wyświetlane, zwróćmy uwagę na jeszcze jeden ekran. Mi 2K Gaming Monitor 27” to produkt godzien uwagi nie tylko fanatyków gier. Wykorzystać go można również w pracy i nauce zdalnej, chociaż być może gry kuszą najbardziej. Monitor znalazł swoje przysłowiowe “5 minut” podczas nocy Premiery Pełnej Mocy, gdzie można było usłyszeć o jego ogromnych możliwościach. Odświeżanie ekranu 165 Hz, obrotowa nóżka i szeroki kąt widzenia to tylko nieliczne z nich. Czytelność, szybkość i niezawodność przekładają się tutaj na wygodną pracę, najprzyjemniejsze rozgrywki i super seanse.

A gdy nie ma Cię w domu…

Po zakupie nowych sprzętów pewnie zechcesz trochę się nimi nacieszyć. Jednak w końcu trzeba będzie się gdzieś ruszyć. Zadbaliśmy o wszystko, ponieważ na koniec tych wszystkich premier, zapowiedzi i nowości przedstawiliśmy Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p. Tak! To kamera, która przypilnuje wszystkich Twoich majątków, gdy Ty jesteś poza domem. Bezprzewodowa instalacja i wysokiej jakości obraz to gwarancja szybkiej i kompleksowej ochrony. Teraz wszystkie sprzęty pozostaną zawsze w opiece.

Podoba Ci się to zestawienie wszystkich nowinek? Co ucieszyło Cię najbardziej i czego nie sposób się było doczekać według Ciebie? Daj nam znać, kupując wymarzony produkt i nie zapomnij o zabezpieczeniu się, dzięki kamerze outdoorowej!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.