Otwarcie Xiaomi Store Grochowska

Otwarcie Xiaomi Store Grochowska

Po długich przygotowaniach możemy już zaprosić Cię na otwarcie nowego salonu Xiaomi Store przy ulicy Grochowskiej 18, uważamy, że nie może Cię tam zabraknąć! Wydarzenie rozpocznie się o 14:00, więc warto znaleźć się tam trochę wcześniej, by nic nie przegapić i zająć sobie dobre miejsce w kolejce. Grochowska, o której mowa, znajduje się w Warszawie w dzielnicy Gocławek. Zastanawiasz się: po co iść na otwarcie sklepu? Odpowiedź jest prosta: po promocje, które dorwiesz tylko tam!

Opłaca się być pierwszym

Jeśli Twoje zakupy są już zaplanowane, a ich kwota przekracza 2 tysiące złotych, zadbaj o to, żeby trafić do kasy jak najszybciej. Dla kilku pierwszych klientów przygotowaliśmy wyjątkowy prezent. Przedpremierowy produkt może stać się Twoim gadżetem, o ile zjawisz się na Grochowskiej 18, o godzinie 14:00 w dniu 24 września 2021 i spełnisz wymienione kryteria. Może to dobry czas na to, aby zaszaleć i zgarnąć jeszcze więcej?

Czym jest tajemniczy prezent?

Klikając w jedno ze zdjęć, szybko uzyskasz odpowiedź. Przy zakupach powyżej 2000 zł otrzymasz przedpremierowy produkt, jakim jest frytkownica beztłuszczowa Xiaomi Mi Smart Air Fryer. Wielu nie może się doczekać, aż trafi on na naszą stronę. Dla niecierpliwych rozwiązanie jest proste, wystarczy odwiedzić Grochowską 18 i jak najprędzej zrobić swoje wymarzone zakupy. Tylko pierwsi klienci otrzymają prezent i będą mogli cieszyć się tym fantastycznym kulinarnym gadżetem!

Promocji jest jeszcze więcej i sięgają aż -76%!

Masz już pomysł na to, co kupisz w nowym Xiaomi Store? Jeśli jeszcze nie wiesz, wtrącimy tylko, że Mi LED TV 4A 32" będzie dostępny aż 400 zł taniej! Jeśli od dawna masz ochotę na kino domowe z prawdziwego zdarzenia, to teraz już wiesz gdzie je zdobyć w najlepszej możliwej cenie. Tablet graficzny Mi LCD Writing Tablet 13.5"" również kupisz taniej i to o ponad połowę. Nawet jeśli nie dysponujesz dużym budżetem, znajdziesz tu dla siebie i bliskich miły upominek.

Nowiutki salon czeka na Ciebie

Zobacz, jak wygląda nowy Xiaomi Store Grochowska 18 w pełnej krasie, wypełniony po brzegi nowościami, promocjami i sprzętami codziennego użytku. Jeśli chcesz zobaczyć to miejsce na własne oczy, sprawdź, jak dojechać do naszego najnowszego salonu i bądź tam już w ten piątek o 14:00.

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.