Nowy tablet od Xiaomi? Poznaj Redmi Pad!

Nowy tablet od Xiaomi? Poznaj Redmi Pad!

Lekki i elegancki

Wygląd to nie wszystko, jednak perfekcyjny design potrafi skusić niejedną osobę. Czy i Ty dołączysz do tego grona? Na załączonych fotografiach możesz zobaczyć, jak Redmi Pad idealnie wpasowuje się w dłoń i z jaką łatwością można z niego korzystać. Dobry projekt jest podstawą do zadowolenia z produktu, a w tym wypadku nie ma on sobie równych! Co, oprócz kompletnego oczarowania swoim obliczem potrafi Redmi Pad? Przekonaj się już za chwilę, czytając nasz artykuł.

Twórz z Redmi Pad

Rysowanie w zeszytach zawsze pomagało Ci się skupić? Być może nadal sięgasz wieczorami lub w podróży po kartkę papieru i ołówek. Jak pewnie wiesz, nie zawsze ma się do nich dostęp, a błędy, które tam popełnimy czasem ciężko wymazać. Gdyby tylko można było niechcianą kreskę tak po prostu, bez śladu, cofnąć, usunąć… I taka możliwość istnieje! Rysując na swoim nowiutkim tablecie Redmi Pad, możesz wyjść poza swoją strefę komfortu, poznając nowe techniki i porównywać swoje dzieła na przestrzeni czasu. Jeśli to nie Twoja bajka, pamiętaj, że możesz tworzyć nie tylko obrazy, ale i zaawansowane listy zadań, uzupełniać dokumenty i dane w różnorodnych tabelach i na wykresach. Organizuj czas lub po prostu ciesz się chwilą, która trwa, a to wszystko z pomocą jednego użytecznego narzędzia.

Baw się

Czekają na Ciebie nie tylko szerokie możliwości tworzenia, ale i dostęp do ogromnych bibliotek wypełnionych aplikacjami, filmami, muzyką oraz grami. Wybieraj, na co tylko masz ochotę i daj się wciągnąć w świat rozrywki. Z pomocą przyjdzie Ci znakomita łączność Bluetooth 5.3, Wi-Fi 5 i wszechstronne złącze USB-C. Z ich pomocą będziesz w stanie dzielić się filmami i zdjęciami, jakie uchwycisz aparatem głównym (8 MP) i ultraszerokokątnym aparatem na froncie (8MP). Jeśli 4 głośniki Dolby Atmos® o potężnym brzmieniu to dla Ciebie zbyt mało, wspomóż się jednym z naszych głośników Bluetooth, jednak zapewniamy, że raczej nie będzie to konieczne…

I pracuj

Często podróżujesz lub migrujesz między pokojami? Rozejrzyj się za lżejszym narzędziem do pracy. Weź do ręki inteligentny tablet i odkryj wszelkie korzyści pracy zdalnej, ciesząc się mobilnością. Nowy Redmi Pad umożliwi Ci dzielenie ekranu, co ułatwi wykonywanie zadań, przy których potrzebujesz dostępu do wielu źródeł naraz. Porównywanie treści stanie się dużo łatwiejsze. Duży wyświetlacz o przekątnej 10.61" i współczynniku odświeżania na poziomie 90 Hz ukaże nawet najmniejsze szczegóły projektu, nad którym w danej chwili pracujesz.

Czym dla Ciebie stanie się Redmi Pad?

Najnowszy inteligentny tablet może stać się Twoim głównym narzędziem do pracy, tworzenia, a nawet pisania, czy słuchania muzyki. Za jego pomocą skontaktujesz się z bliskimi i uda Ci się przybliżyć im najpiękniejsze momenty ze swojego życia. Sprawdź pozostałe cechy i funkcje nowego tabletu od Xiaomi, klikając tutaj!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.