Nowy Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra!

Nowy Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra!

Premierowe produkty już na dobre zadomowiły się na Mi-Home.pl. Odszukasz je nie tylko w zakładce Nowości, ale również w poszczególnych kategoriach na stronie. Dziś przyjrzymy się działaniu jednej ze wspomnianych nowinek. Pod lupę bierzemy odkurzacz autonomiczny Xiaomi. Zobacz, co potrafi innowacyjny Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra!

Skąd się wziął?

Jak mówi popularne powiedzenie: “potrzeba jest matką wynalazku”. Mając te słowa na uwadze, w odpowiedzi na ciągle rosnące zainteresowanie autonomicznymi odkurzaczami, postanowiliśmy wprowadzić na rynek ich ulepszony model. Tak oto powstał zaopatrzony w najnowszą klasę podzespołów Xiaomi Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra. Urozmaicony różnorodnymi funkcjami robot, stał się jeszcze bardziej atrakcyjnym sprzętem codziennego użytku. Dzięki zaawansowanym czujnikom m.in:

•klifu
•kolizji
•LDS – laserowego skanowania pomieszczenia
•ściany
•spadania

Xiaomi Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra może w sprawniejszy i bezpieczniejszy sposób przemierzać dom, bez zagrożenia wypadkami przy pracy.

Moc

Dla zwiększenia skuteczności, nowy Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra został wyposażony w potężny silnik, który pozwala mu osiągnąć moc ssącą o wartości aż 4000 Pa. Przy czyszczeniu zakamarków Twojego mieszkania, robot sprzątający nie pozostawi za sobą ani okruszka. Dzięki wbudowanym czujnikom, nie staranuje on napotkanych na swojej drodze sprzętów. Zastosowana technologia omijania przeszkód pozwoli Ci w spokoju obserwować, jak nowy odkurzacz zmierza ku Twojej ukochanej konsoli. Obiecujemy, że Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra nie zrobi ani jej, ani sobie najmniejszej krzywdy.

Nawigacja najwyższej klasy

Oprócz umiejętności omijania trudności, w postaci większych przedmiotów, uskoków, czy schodów, Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra ma do zaoferowania znacznie więcej. System nawigacji laserowej LDS zapewnia lepsze planowanie trasy odkurzacza. Po wprowadzeniu do pamięci robota mapy sprzątanego terenu, którym może być: biuro, dom, czy mieszkanie, trasa zostanie inteligentnie zaprojektowana. Po co robot ma krążyć w kółko, jeśli może pracować wydajniej?

Super pojemna bateria

Dla długiego i nieprzerwanego działania urządzenia, konieczna jest wystarczająca ilość energiii. Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra funkcjonuje przy pomocy akumulatora o dużej pojemności 5200 mAh i właśnie dzięki niemu, jest w stanie wyczyścić aż do 240 ㎡na jednym ładowaniu. Niejedna osoba zdołała by się zmęczyć przy takim metrażu… i to nie raz!

Jeszcze bardziej samodzielny

Przy projektowaniu Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra poszliśmy o krok dalej, uzupełniając go o dodatkowe urządzenie – stację dokującą Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Auto-empty Station. Jej zadaniem jest jeszcze bardziej ułatwić Ci proces sprzątania. Po zapełnieniu zbiornika na kurz o objętości 400 ml, robot mopujący Xiaomi sam dotrze do stacji i pozbędzie się odpadów, mogąc od razu wrócić do dalszego sprzątania. Nadszedł czas, w którym nie musisz już nadzorować swojego odkurzacza. Włącz go z poziomu aplikacji Mi Home i ciesz się czystą podłogą, bez najmniejszego wysiłku. Pamiętaj, że możesz kupić oddzielnie lub w zestawie z Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.