Nowe wersje najlepszych produktów Xiaomi cz. 2

Nowe wersje najlepszych produktów Xiaomi cz. 2

Przedstawiamy kolejną odsłonę artykułu, w której opisujemy kontynuacje najlepszych produktów od chińskiego producenta. Twój ulubiony produkt Xiaomi nie jest już produkowany i nie można go kupić? Przeczytaj dzisiejszy wpis na blogu Mi-Home.pl, a być może znajdziesz alternatywę, która została wzbogacona o nową funkcjonalność i jeszcze lepszą jakość wykonania. Zaczynamy!

Xiaomi Buds 3 > Mi True Wireless Earphones 2

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 cechowała bardzo wysoka jakość dźwięku oraz długi czas pracy na baterii. Jeśli poszukujesz słuchawek Xiaomi, które sprawdzą się tak samo dobrze, mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Xiaomi Buds 3 to perfekcyjne połączenie najnowszych technologii i doskonałego designu. Zalety tych słuchawek to przede wszystkim wyjątkowo klarowny, bezprzewodowy dźwięk, który doskonale oddaje niuanse muzyki, zarówno w wysokich, jak i niskich tonach. Dzięki technologii ANC (Active Noise Cancellation), możesz cieszyć się muzyką bez zakłóceń. Ważnym atutem jest również wydajna bateria, która pozwala na długie godziny słuchania ulubionych utworów bez konieczności częstego ładowania. Ponadto, Xiaomi Buds 3 wyposażone są w intuicyjne dotykowe sterowanie, które ułatwia kontrolę nad odtwarzaną muzyką i połączeniami telefonicznymi. Ergonomiczny design zapewnia nie tylko stylowy wygląd, ale także komfort noszenia przez cały dzień. To wszystko sprawia, że Xiaomi Buds 3 to idealne słuchawki dla osób ceniących sobie jakość dźwięku, wygodę i funkcjonalność.

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro > Mi Robot Vacuum-Mop Pro

Każdy prawdziwy Smart Home nie powinien się obejść bez odkurzacza autonomicznego, a jeżeli chodzi o wydajność oraz intuicyjność kontroli poprzez aplikację, to właśnie urządzenia Xiaomi zyskały ogromną popularność. Nie inaczej było w przypadku Mi Robot Vacuum-Mop Pro, który oferował wszystko, co potrzebne do utrzymania Twojego domu w czystości, bez Twojego wysiłku. Przedstawiamy ulepszoną wersję, Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro, która oferuje potężne możliwości czyszczenia, łącząc zaawansowane technologie odkurzania i mopowania w jednym urządzeniu. Kluczowym atutem tego modelu jest inteligentny system nawigacji, który dzięki technologii LDS skanuje otoczenie, tworząc dokładne mapy pomieszczeń. Ten sam system umożliwia odkurzaczowi omijanie przeszkód, zapewniając efektywne i samodzielne czyszczenie. Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro wyposażony jest w funkcję mopowania, która dzięki precyzyjnemu dozowaniu wody zapewnia dogłębne czyszczenie podłóg. Moc ssąca na poziomie 3000Pa pozwala na skuteczne usuwanie zanieczyszczeń, a zastosowane filtry HEPA skutecznie zatrzymują drobne cząstki kurzu i alergeny. Zaletą jest również możliwość sterowania odkurzaczem za pomocą aplikacji Mi Home / Xiaomi Home na smartfonie, co umożliwia między innymi ustalanie harmonogramów sprzątania i obszarów, które mają być oczyszczone. Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie czystość, komfort i najnowsze technologie.

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite > Mi Air Purifier 3C

Podłoga dokładnie odkurzona? Czas zająć się czystym powietrzem! Co prawda Mi Air Purifier 3C radził sobie świetnie, uzdatniając każde pomieszczenie, ale przyszedł czas na nowszy, jeszcze bardziej wydajny model – Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite. To zaawansowane urządzenie do oczyszczania powietrza, które łączy w sobie nowoczesne technologie i praktyczność. Zalety tego modelu obejmują przede wszystkim skuteczność działania - dzięki trzystopniowemu systemowi filtracji (wstępnej, HEPA i z węglem aktywnym) usuwa z powietrza 99,97% zanieczyszczeń, takich jak pył, zarodniki pleśni, alergeny, bakterie czy wirusy. Dodatkowo, urządzenie ma kompaktowy design, który sprawia, że łatwo można go umieścić w dowolnym miejscu w domu. Wyróżniającą cechą jest inteligentna funkcja, która za pomocą wbudowanego czujnika PM2.5 automatycznie dostosowuje moc pracy urządzenia do aktualnej jakości powietrza. Co więcej, oczyszczaczem można łatwo sterować za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej Mi Home / Xiaomi Home, która pozwala na zdalne kontrolowanie urządzenia, monitorowanie jakości powietrza w czasie rzeczywistym oraz ustawianie harmonogramów pracy. To sprawia, że Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących cieszyć się czystym powietrzem w domu, zachowując pełną kontrolę i wygodę obsługi.

Szukasz innych inteligentnych produktów Xiaomi na Mi-Home.pl? Kliknij tutaj, a przeniesiemy Cię bezpośrednio do nich!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.