Najważniejsze funkcje Xiaomi Watch S1

Najważniejsze funkcje Xiaomi Watch S1

Masz chrapkę na nowy zegarek? A może szukasz pretekstu, by rozpocząć sezon na śrubowanie swoich sportowych wyników? Na takie okazje przygotowaliśmy Xiaomi Watch S1 – smartwatch idealny, spełniający wszystkie kryteria urządzenia, które warto mieć na swoim nadgarstku. To nie tylko piękny sprzęt, będący Twoją ozdobą na każdej imprezie czy uroczystości, ale przede wszystkim rozbudowane narzędzie, obfitujące w tryby i funkcje, budujące Twoją motywację do przekraczania własnych granic.

Gumowy czy skórzany?

Prawda jest taka, że z Xiaomi Watch S1 nie musisz wcale wybierać. W zestawie otrzymujesz obie opaski: pierwszą skórzaną, idealną na co dzień i eleganckie spotkania oraz drugą, wykonaną z tworzywa sztucznego. Koperta zegarka została wykonana ze stali nierdzewnej, odpornej na wszelkie przeciwności losu. Szafirowe szkło to wisienka na torcie, która sprawi, że nawet najcięższe treningi nie pozostawią śladu na Twoim Xiaomi Watch S1. Taka protekcja została tutaj zastosowana nie bez powodu… Pod taflą wspomnianego szkła znajduje się rozbudowany ekran wykonany w technologii AMOLED o rozmiarze 1,43". Wysoka rozdzielczość 466 × 466 przekłada się na ppi na poziomie 326. Cóż to takiego? To nic innego jak współczynnik zagęszczenia pikseli na jeden cal wyświetlacza. Taka wartość jest gwarancją, że wszelkie wiadomości czy informacje o Twoich sportowych wynikach będą wyświetlały się w pełnej szczegółowości.

Pobiega i zagra z Tobą w piłkę

117 - dokładnie tyle trybów sportowych otrzymasz do dyspozycji wraz z Xiaomi Watch S1! Możesz interesować się najróżniejszymi aktywności fizycznymi i mieć gwarancję, że Twój smartwatch Xiaomi również je polubi i uszanuje. Masz ochotę na jogę, mecz w tenisa lub koszykówkę? Zegarek Xiaomi zna te sporty bardzo dobrze i zmierzy Twoje wyniki w każdym z nich. Jeśli lubujesz się w sportach wodnych i nie chcesz opuszczać swojego inteligentnego kompana na krok, nic się nie martw. Certyfikat wodoodporności 5ATM oznacza, że możesz nurkować z Xiaomi Watch S1 na głębokość nawet do 50 metrów! Dzięki ścisłej kooperacji aż pięciu systemów satelitarnych: GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo oraz QZSS, każda Twoja trasa zostanie dokładnie odmierzona, niwelując szanse na pomyłkę.

Całodobowy nadzór zdrowia

Xiaomi Watch S1 został wyposażony w szereg czujników, dbających o Twoją kondycję każdego dnia. Pomiary tętna PPG, czy badanie poziomu tlenu we krwi są istotne nie tylko podczas ćwiczeń, ale także w trakcie wykonywania codziennych czynności. Mając Xiaomi Watch S1 na nadgarstku, masz pewność, że będzie kontrolował stan Twojego zdrowia 24 godziny na dobę. Sen to zdrowie, prawda? Jeśli nie wierzysz, przekonasz się o tym dzięki Xiaomi Watch S1. Ulepszona względem Mi Watch dokładność pomiaru snu o 35% sprawi, że każda, nawet najkrótsza drzemka zostanie zarejestrowana w aplikacji. Dzięki temu możesz później w wygodny sposób porównywać wyniki poszczególnych sesji i odkryć, jakie są najlepsze godziny na wypoczynek dla Twojego organizmu.

Wiadomości pod ręką

Sparowanie Xiaomi Watch S1 ze smartfonem zapewni wygodny dostęp do powiadomień oraz połączeń, które możesz wykonywać bezpośrednio z poziomu zegarka. Poczuj się jak agent słynnych filmów szpiegowskich, by na zakupach wykonać tajny telefon do swojej drugiej połówki z prośbą o przypomnienie, który to ser należało wybrać. Tak rozbudowane funkcje potrafią być wyczerpujące, ale bez obaw, Xiaomi Watch S1 jest równie żywotny, co inteligentny. 470mAh w tak niewielkim urządzeniu skutkuje nawet 24 dniami pracy w trybie oszczędzania energii. Jeśli trenujesz regularnie, wiadomości odczytujesz na ekranie smartwatcha i lubisz używać wiele funkcji naraz, ten czas wyniesie około 12 dni. W zestawie otrzymasz też bezprzewodową stację ładującą, która błyskawicznie napełni zegarek energią, gdy tylko go na niej położysz.

Inteligencja, klasa, styl – sięgnij po urządzenie, które idealnie będzie do Ciebie pasować. Wybierz Xiaomi Watch S1 już teraz!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.