Najważniejsze funkcje POCO F4 GT

Najważniejsze funkcje POCO F4 GT

Wczorajsza premiera nie mogła obyć się bez echa i nie dziwi to chyba nikogo, kto ją oglądał. Jeśli jeszcze nie było Ci dane prześledzić naszego live’a, z tego miejsca serdecznie do tego zachęcamy. W zamian możesz jednak przeczytać poniższy tekst, w którym przybliżymy Ci najistotniejsze informacje o dostępnych w POCO F4 GT funkcjach.

“Smartfon ma warstwy”

Podczas premierowego streamu można było usłyszeć takie stwierdzenie z ust Michała Pisarskiego, który to w bardzo przystępny sposób wyjaśnił, z czym wiąże się wyjątkowość nowego POCO F4 GT. Przede wszystkim jest to zasługa całego kompletu najwyższej jakości rozwiązań. W pierwszej kolejności wypada wymienić choćby flagowy procesor 4nm Snapdragon® 8 Gen 1, czy ogromną ilość pamięci, jaką dysponują dwa warianty tego modelu: 8/128GB lub 12/256GB. Zaletą jest też wyjątkowo mocna ładowarka, dołączona do pudełka, co staje się już coraz rzadszą praktyką. Kostka zasilająca o mocy aż 120W i specjalnie wyprofilowany kabel to nie lada smaczek, który znacząco wpływa na przewagę POCO nad liczną konkurencją. Jednak to dopiero początek listy zalet, a nie zdążyliśmy nawet wspomnieć o przeznaczeniu POCO F4 GT, czyli o… wirtualnych rozgrywkach!

Przewaga dla każdego gracza

Najnowszy przedstawiciel POCO jest smartfonem stworzonym z myślą o mobilnych turniejach. To właśnie dlatego ekran jest tak wyczulony na dotyk i próbkuje go z częstotliwością 480Hz! Przecież na powodzenie misji nie ma wpływu jedynie odświeżanie obrazu, które i tak osiąga tu zawrotną wartość 120Hz, ale również i to, jak szybko jesteś w stanie zareagować. Na ekranie AMOLED DotDisplay HDR10+ zobaczysz najdrobniejsze szczegóły, które pomogą Ci czerpać najlepsze wrażenia z każdej rozgrywki. Wybierając POCO F4 GT, zyskujesz nie tylko przewagę nad przeciwnikami, ale i więcej radości z codziennych czynności. Lepszy obraz, dźwięk i większa wygoda to wartości, w które dobrze jest zainwestować.

Błyskawiczne ładowanie

Ile czasu potrzebuje Twój aktualny smartfon, by w pełni się naładować? Nawet jeśli jest to godzina lub półtorej, możliwości POCO F4 GT z pewnością Cię zaskoczą! Najnowszy przedstawiciel POCO jest w stanie wrócić do pełni sił w zaledwie 17 minut! To nie lada gratka nie tylko dla gracza, ale i dla wszystkich, którym zależy na oszczędności czasu. Taki wynik nie byłby możliwy, gdyby nie zaawansowana technologia chłodzenia cieczą. Dzięki niej smartfon nie przegrzewa się, a co zapewnia jednocześnie pełne bezpieczeństwo dla dużej baterii 4700mAh. Jeśli Twój nowy POCO F4 GT ulegnie rozładowaniu w trakcie ważnej rozgrywki, bez problemu dokończysz ją, podpinając telefon do ładowania. Konstrukcja kabla w kształcie litery L umożliwi Ci dalsze korzystanie z urządzenia. Koniec z wyginaniem dłoni i palców, nastała era wygody!

To jeszcze nie wszystko!

Liczne zalety POCO F4 GT nie dają się tak łatwo zamknąć w jednym artykule, dlatego serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia karty produktu, z której dowiesz się wszystkiego o naszym niezawodnym smartfonie.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.