Najnowszy zegarek sportowy Xiaomi

Najnowszy zegarek sportowy Xiaomi

Obecne w naszym sklepie zegarki sportowe obracają się w kręgu dwóch "rodzin". Po jednej stronie barykady stoją Mi Watch oraz Mi Watch Lite, zaś po drugiej cała generacja Mi Smart Band’ów. Mamy wielki zaszczyt ogłosić powstanie nowej rodziny, w której kluczową rolę odegra jej założyciel i tym samym bohater dzisiejszego tekstu, czyli Redmi Smart Band Pro. Czy dorówna popularności, z jaką od samego początku spotkały się znane i lubiane na całym świecie Mi Smart Band’y? Podobno są na to spore szanse. Zatem przekonajmy się, co najnowszy zegarek sportowy Xiaomi ma nam do zaoferowania.

Liczne funkcje

Aby opaska sportowa zachęciła do zakupu, musi mieć liczne zalety. Stoi przed nią wiele oczekiwań, jednak najważniejszym wydaje się być wytrzymałość. Zegarek tego typu nosi się niemalże bez przerwy. Spełnia on swoje funkcje, zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, przez co znaczenie wygody plasuje się tu na dość wysokiej pozycji. Redmi Smart Band Pro zdecydowanie sprosta wyzwaniu. Idealnie okala on nadgarstek, nie powodując przy tym najmniejszego dyskomfortu. Ponadto cechuje go wodoodporność na poziomie aż 50 ATM, co pozwala na kontrolowanie Twoich wyników nie tylko na powierzchni, a również pod wodą. Na zachętę dodamy, że urządzenie ma 110 trybów sportowych. Funkcjonalność ta z pewnością sprawi, że Twój trening zostanie oceniony tak precyzyjnie, jak to tylko możliwe.

Spaceruj

Czy wiesz, że już piętnaście minut spaceru dziennie, potrafi obniżyć ryzyko wystąpienia zawału serca? Oznacza to, że z Redmi Smart Band Pro łatwiej będzie Ci zadbać o swoje zdrowie. To także wyjątkowo skuteczne narzędzie w drodze po szczupłą sylwetkę. Podczas spacerowania, rzadko kiedy pamięta się o tym, aby uruchomić narzędzie pomiaru spalania kalorii i przebytych kilometrów. W najnowszym zegarku Xiaomi takimi drobnostkami już nie trzeba będzie zaprzątać sobie głowy. Tryb spacerowania uaktywni się samoczynnie, poprzez rozpoznanie tego, co w danej chwili robisz.

Śpij

Do wszelkich wyzwań intelektualnych, czy fizycznych, najlepiej jest podejść w pełni wypoczętym. W kontekście tym nie można zapominać o śnie, którego odpowiednia ilość a także jakość potrafi wpływać na nasze samopoczucie w ciągu dnia. Aby uzyskać dane o tej czynności, wystarczy nie ściągać Redmi Smart Band Pro na czas snu. Istotne informacje zarejestrowane przez inteligentny zegarek w jego trakcie odnajdziesz w dedykowanej aplikacji. Zapis swoich wyników będziesz w stanie w dowolnej chwili przeanalizować i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Biegaj

Po cudownie przespanej nocy możesz wrócić do cięższego treningu ze zdwojoną siłą. Tak, jak było to w przypadku spacerowania, przed bieganiem również nie musisz kłopotać się przy włączaniu odpowiedniego trybu. Najzwyczajniej w świecie załóż zegarek i zacznij biec! Odpowiedni program włączy się sam na Twoim nowym Redmi Smart Band Pro.

Trening, rozrywka, sen, powtórz!

Od biegania do kolejnych form aktywności fizycznej jest już niedaleko. Na nowiutkim Xiaomi Redmi Smart Band Pro będzie tyle kategorii sportowych, że dla każdego znajdzie się coś specjalnego. W wirze ekscytacji i treningów siłowych nie zapomnij jednak o swoim zdrowiu i bezpieczeństwie. Redmi Smart Band Pro będzie Cię mieć na oku, monitorując puls i poziom tlenu w Twojej krwi 24 godziny na dobę.

Chcesz wiedzieć więcej? Poczekaj na Redmi Smart Band Pro razem z nami, zapisując się do naszego newslettera. Nie możesz przecież przegapić takiej premiery!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.