Najnowszy monitor gamingowy Xiaomi

Najnowszy monitor gamingowy Xiaomi

Październikowa premiera produktów Xiaomi odbiła się szerokim echem. I choć miała ona miejsce już chwilę temu, to ciągle nie można zapomnieć o tym, co działo się podczas tego wyjątkowego wieczoru. Wszystko za sprawą długo oczekiwanej serii smartfonów Xiaomi 11T, które skradły premierowe show. Tego dnia wydarzyło się jednak coś jeszcze. Już i tak dość liczna rodzina Xiaomi, powiększyła się o kilkoro nowych członków. Mimo iż grali oni wówczas drugoplanową rolę, to wartość, jaką swoim debiutem wnoszą na polski rynek technologiczny, jest co najmniej godna uwagi. Mowa tu między innymi o najnowszym monitorze gamingowym - Mi 2K Gaming Monitor 27”, którego dziś weźmiemy pod lupę. Dlaczego jest to sprzęt wart zainteresowania i czy znajdzie swoje zastosowanie także poza światem gamerskim? O tym już za chwilę.

Coś, co gamerzy kochają najbardziej

Obraz, a konkretniej jego jakość, to coś, co w środowisku gamerskim odgrywa niebagatelną rolę. Wielogodzinne rozgrywki toczące się tuż przed naszymi oczami, powinny obfitować w bogactwo szczegółów i wysoką częstotliwością odświeżania ekranu. To pozwoli bowiem na tak ważny w grach szybki czas reakcji i zmniejszenie ilości popełnianych błędów, a w efekcie na bycie o krok przed przeciwnikiem. Co jak co, ale zestawu tych cech najnowszemu monitorowi gaming’owemu Xiaomi nie sposób odmówić. Dzięki nim Mi 2K Gaming Monitor 27” może dążyć do miana spełnienia marzeń każdego wytrawnego gracza. Rozdzielczość 2560x1440, częstotliwość odświeżania na poziomie 165 Hz i szeroka gama kolorów (95% DCI-P3) to tylko nieliczne z parametrów na potwierdzenie tej śmiałej tezy. Wyświetlacz QHD 2K to gwarancja krystalicznej przejrzystości, co w połączeniu z 27-calowym ekranem monitora Xiaomi, stanowi duet nie do pobicia. Od teraz najmniejszy ruch Twojego przeciwnika będzie jeszcze wyraźniejszy, a Twoje działanie cechować będzie jeszcze większa precyzja. Bardziej płynne i stabilne rozgrywki nigdy nie były tak blisko. Osiągnij mistrzostwo z Mi 2K Gaming Monitor!

Coś, co graficy kochają najbardziej

Mi 2K Gaming Monitor 27” to wbrew temu, co mogłaby sugerować nazwa - świetna alternatywa nie tylko dla gamerów, ale także zapalonych grafików czy szeroko pojętych twórców treści multimedialnych. Monitor gamingowy Xiaomi poza 95% pokryciem gamy DCI-P3 wspomnianej wyżej cechuje się także 100% pokryciem gamy sRGB, która dla osób kreujących wizualne treści ma niemałe znaczenie. Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor to obsługa aż 16,7 milionów kolorów, co w parze z ekranem IPS o ultra szerokiej rozpiętości (178’) i cienkimi ramkami tworzy zestaw niemający sobie równych. W kontekście długich godzin spędzanych przed ekranem, które upływają na tworzeniu mniej lub bardziej czasochłonnych projektów, nie można zapomnieć o komforcie naszych oczu. Z tym wyzwaniem monitor Xiaomi także poradził sobie celująco. Może się on bowiem poszczycić certyfikatem TUV, którego obecność powinna zadowolić wszystkich tzw. “nocnych marków”. Poświadcza on niską emisję poziomu światła niebieskiego, będące szkodliwe dla naszych oczu zwłaszcza nocną porą.

Coś, co wszyscy kochają najbardziej

Mi 2K Gaming Monitor to bez wątpienia sprzęt, który znajdzie swoje zastosowanie w każdym domowym zaciszu. Nie musisz wykonywać za jego pośrednictwem skomplikowanych działań, by docenić jakość, jaką za sobą niesie. Czy zdołaliśmy przekonać Cię na tyle, by na Twoim biurku znalazło się na niego dodatkowe miejsce?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.