Nadchodzi premiera Xiaomi 12 Pro!

Nadchodzi premiera Xiaomi 12 Pro!

Od czego by tu zacząć… Jest tyle możliwości, że aż ciężko się zdecydować, a wszystko dlatego, że Xiaomi 12 Pro jest wyjątkowy w każdym calu! Najwyższej klasy podzespoły, zestaw obiektywów 50MP, nieskazitelny ekran i design, na który można patrzeć godzinami. Omówimy Xiaomi 12 Pro, dając Ci możliwość poznania nowego modelu odrobinę bliżej. Przygotuj sobie coś do picia, usiądź wygodnie i zaczynajmy!

Na początek przyjrzyjmy się niezawodnemu procesorowi, wkraczającej na rynek bestii wydajności. Chociaż zestaw aparatów aż prosi się o napomknięcie, zaczniemy od kilku słów na temat najnowszej generacji chipsetu 4nm Snapdragon® 8 Gen 1. Podzespoły Xiaomi 12 Pro są rozwiązaniami na tyle zaawansowanymi, że należy im się honorowe miejsce u początku artykułu. Świadczą o tym nie tylko procesor, ale i układ graficzny Qualcomm® Adreno™ 730 i silnik SI Qualcomm® 7, który umożliwia nie tylko płynne działanie smartfonu, ale gwarantuje też pozycję w ścisłej światowej czołówce. Szybka reakcja na potrzeby użytkownika, ogromna ilość danych przetwarzanych w każdej sekundzie stanowią duże obciążenie, z jakim Xiaomi 12 Pro radzi sobie doskonale. Mimo ogromnych wyzwań, telefon nie przegrzewa się dzięki technologii chłodzenia LiquidCool, co zapewnia mu niezawodność w każdej sytuacji.

Najlepszy seans

Dobry obraz przydaje się nie tylko przy oglądaniu ulubionych mediów. Jakość wykonania wyświetlacza, podobnie jak zastosowane w nim rozwiązania, w ogromny sposób przekładają się na wrażenia z użytkowania. Jeśli chcesz prawdziwie cieszyć się nowym smartfonem, wybierz taki, który zapewni najlepsze doświadczenia. Nieskromnie mówiąc, to właśnie Xiaomi 12 Pro powala konkurencję na kolana. Ekran 6.73'' AMOLED z technologią AdaptiveSyncPro jest połączeniem tego, co najlepsze. Wysoka częstotliwość odświeżania 120Hz zapewnia superpłynność, a doskonałe odwzorowanie kolorów i wysoka rozdzielczość WQHD+ to przepis na najlepsze wrażenia wizualne. Korzystaj ze swojego smartfonu nawet w ostrym świetle dnia, bez kompromisów. Dzięki jasności szczytowej na poziomie 1500 nitów zobaczysz wszelkie powiadomienia i nowości w każdych warunkach.

Bateria i ładowanie

Xiaomi 12 Pro to smartfon, którego aż chce się używać. Jednak nadal pozostaje kwestia tego, jak długo można to robić na jednym ładowaniu. W tak topowym telefonie nie mogło zabraknąć pojemnej 4600mAh baterii, która dotrzyma Ci kroku w ciągu dnia. Dwa tryby ładowania: podwyższonej i standardowej mocy, wypełnią baterię do pełna w odpowiednio 18 i 24 minuty. Możesz również skorzystać z opcji ładowania bezprzewodowego o mocy 50W, co zajmie jedynie 42 min. Zdobądź swobodę i pewność, że już nigdy nie zabraknie Ci energii.

I coś na deser…

Jak obiecaliśmy, omówimy również kwestię wyjątkowego designu Xiaomi 12 Pro. Smartfon idealnie wpasowuje się w dłoń, a obudowa jest wygodna i matowa w dotyku. Do wyboru masz 3 wyjątkowe opcje kolorystyczne: Blue, Purple i Grey, czyli odpowiednio delikatny błękit, pastelowy fiolet i klasyczną szarość. Równie dobre wrażenie stanowi sam projekt wyspy obiektywów, z których każdy ma na swoim koncie aż 50MP. Aparat szerokokątny, ultraszerokokątny i teleobiektyw są fenomenalnie wkomponowane w całość projektu. Zerknij na kartę produktu, by przeczytać o pozostałych zaletach Xiaomi 12 Pro i przygotuj się do nadchodzącej premiery!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.