Nadchodzi nowy sensor Xiaomi

Nadchodzi nowy sensor Xiaomi

Męczy Cię myśl, że drzwi zostały niedomknięte lub dziecko otworzyło bramkę zabezpieczającą schody? W codziennej gonitwie trudno wszystkiego dopilnować. Daj odpocząć swojej głowie i poczytaj o nowym rozwiązaniu Xiaomi. Zapraszamy na zapowiedź małego urządzenia, które wprowadzi wielkie zmiany w Twoim domu, przywracając Ci spokój ducha. Poznaj sposoby na zapewnienie prywatności i bezpieczeństwa sobie i całej rodzinie.

Czym jest to cudo i jak działa?

Mi Door and Window Sensor 2 to zestaw dwóch czujników. Gdy są połączone, stanowią integralną część siebie. Gdy zostają rozłączone, wysyłają do Ciebie powiadomienie za pomocą bramki Bluetooth. Możesz je wykorzystać, do czego chcesz, a wszystko zależy od tego, gdzie je zamontujesz. Wybór jest ogromny a zastosowań miliony. Możesz zacząć od zabezpieczenia domu lub pokoju dziecka. Równie dobrze sensor Xiaomi sprawdzi się w roli pilnowania lodówki, aby w gorące dni pozostawała zamknięta.

Jeśli mowa o lodówce...

Jak wspomnieliśmy powyżej, Mi Door and Window Sensor 2 odnajdzie swoje miejsce również w kuchni. Umieszczenie sensora na lodówce sprawi, że lepiej skontrolujesz to, czy jest właściwie domykana. Otwiera się ją bardzo często, szczególnie gdy w domu mieszka pokaźne grono osób. Aby nie rozpraszać się podczas każdej z przechadzek lokatorów po przekąski, alerty ustaw tak, aby pojawiały się dopiero wtedy, gdy drzwi lodówki pozostają otwarte przez określony czas. Dzięki temu telefon nie będzie wibrował jak szalony, a Ty zachowasz skupienie. Zainterweniuj dopiero wtedy, gdy czujnik zarejestruje przedłużony czas otwarcia drzwiczek. Dzięki Mi Door and Window Sensor 2 uchronisz się przed zepsutymi produktami i rozmrożoną zamrażarką.

Sprytne pomysły, najlepsze niespodzianki

Umieszczając Mi Door and Window Sensor 2 na drzwiach wejściowych, otrzymujesz wiele przydatnych możliwości. Wiedząc, że jubilat wkracza do domu, jesteś w stanie powiedzieć gościom, aby przygotowali się do niespodzianki. Możesz uprzedzić żonę lub męża, wychodząc z gabinetu, aby się przywitać. To samo dotyczy bezpieczeństwa, jeśli w nocy wszyscy są już w swoich pokojach, alert będzie oznaczał włamanie, lub wymknięcie się któregoś domownika. Upewnij się, że Twój dom jest bezpieczny i zapobiegnij niebezpiecznym sytuacjom.

Dodatkowa kontrola otoczenia

Sensor Xiaomi działa na więcej niż jednej płaszczyźnie. Nie tylko wysyła alerty, gdy elementy zostaną rozłączone. Wbudowana bramka Bluetooth umożliwia łączenie się z innymi urządzeniami. Czujnik światła obecny w Mi Door and Window Sensor 2 może monitorować poziom jasności pokoju i włączyć światło, gdy zrobi się zbyt ciemno. Teraz część działań zostanie zautomatyzowana i w efekcie, znajdziesz więcej czasu dla siebie.

Jak Ci się podoba ten gadżet? Czy po przeczytaniu artykułu już widzisz oczami wyobraźni zastosowanie dla niego? Poczuj się pewnie i zainwestuj w bezpieczny dom razem z Xiaomi!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.