Nadchodzi Mi Mesh System AX3000

Nadchodzi Mi Mesh System AX3000

Wydarzenia z ostatnich kilkunastu miesięcy sprawiły, że coraz więcej czasu spędza się w domu. Szkoła, studia i życie zawodowe obrały kierunek funkcjonowania zdalnego. Koniecznością stało się posiadanie silnego, nieprzerwanego łącza o dużej przepustowości. Kiedyś sporadyczne spowolnienia internetu były jedynie irytujące, teraz powodują poważniejsze konsekwencje. Jak zapobiec takim nieprzyjemnym sytuacjom? Odpowiedzią jest sieć Mesh Xiaomi. Zapraszamy na zapowiedź Mi Mesh System AX3000, systemu, który zwiastuje szybkość.

Czym jest sieć Mesh?

Najczęściej stosowanym przez operatorów sieci systemem jest wykorzystanie klasycznych routerów. Sieć Mesh jest pewnego rodzaju zespołem takich urządzeń. W przeciwieństwie do nich wykorzystuje nie jeden, a dwa lub więcej nadajników, tworząc siatkę sieci. Umożliwia to lepsze rozprowadzenie sygnału w domu, mieszkaniu lub biurze. Nowe rozwiązanie Xiaomi, będzie składało się z zestawu dwóch nadajników, które będzie można rozstawić na kolejnych piętrach lub w różnych zakamarkach mieszkalnych.

Mi Mesh System AX3000

Zestaw dwóch routerów zapewni Ci stabilne i równomierne połączenie z siecią domową na powierzchni do ok 370m2. Tak duży zasięg pozwoli Ci pracować z domu lub jeśli masz taką możliwość, również z ogrodu. Jeśli w przeszłości podstawowe rozwiązania nie sprawdzały się u Ciebie, to dobry pomysł, aby wypróbować coś nowego.

Wi-Fi 6

Nadchodzący produkt, jakim jest Mi Mesh System AX3000, oferować będzie pasma 2,4 GHz i 5 GHz, obydwa z technologią 802.11ax. Dwuzakresowa łączna prędkość pasm może osiągnąć aż do 2976 Mb/s. Nowa definicja szybkości już niedługo wkroczy na rynek i powali na kolana dawne rozwiązania, osiągając niemal dwukrotną prędkość standardowego routera.

Lepsze możliwości

Co zrobisz z takimi parametrami? Najpierw trzeba się ich doczekać, ale później… rozgrywki, mecze, filmy, płynna praca bez buforowania stron i nieznośnego oczekiwania. Przekonasz się, że dostęp do wielu źródeł sygnału w zakresie działania jednej sieci to same pozytywy. Czekaj na więcej, już niedługo kolejne zapowiedzi...

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.