Letnia forma z inteligentnymi opaskami Xiaomi

Letnia forma z inteligentnymi opaskami Xiaomi

Jeżeli jesteście w trakcie robienia formy na lato, to mamy dla Was małego pomocnika. Inteligentna opaska od Xiaomi to niewielkich rozmiarów kompan Waszych treningów na siłowni, spacerów czy wycieczek rowerowych, który pomoże jeszcze skuteczniej zadbać o formę. Który model wybrać? Dziś zaprezentujemy Wam cztery bandy, które zyskały sławę i popularność wśród klientów Mi-Home.pl. Zapraszamy do lektury.

Xiaomi Smart Band 7 NFC

Xiaomi Smart Band 7 NFC został zaprojektowany z myślą o aktywnych osobach, które cenią dbanie o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Dzięki wbudowanemu czujnikowi tętna oraz precyzyjnemu akcelerometrowi, opaska monitoruje aktywność fizyczną przez cały dzień. Możecie śledzić zrobione kroki, przebyty dystans, spalone kalorie, a nawet jakość snu. Dodatkowo Mi Band ma funkcję monitorowania poziomu tlenu we krwi, co pozwala na jeszcze dokładniejszą kontrolę zdrowia.

Jednym z najbardziej docenianych elementów w Mi Smart Band 7 NFC jest funkcja płatności zbliżeniowych. Dzięki technologii NFC można wygodnie dokonywać płatności za pomocą opaski, bez potrzeby wyciągania portfela czy telefonu. To szczególnie przydatne podczas treningów, gdy nie chcecie zabierać ze sobą dużej ilości przedmiotów, a nagle pojawi się potrzeba kupienia wody lub potreningowej przekąski. Mi Band pozwala na wirtualne przechowywanie kart płatniczych i po prostu zbliżając ją do terminala płatniczego, możecie zrealizować transakcję w bezpieczny i szybki sposób.

Xiaomi Smart Band 7 NFC wyróżnia się nie tylko swoimi funkcjonalnościami, ale także stylowym designem. Opaska jest minimalistyczna i nowoczesna, przez co pasuje do różnych stylizacji. Wyposażona w jasny i wyraźny ekran AMOLED zapewnia czytelność nawet w pełnym słońcu. Ponadto Mi Smart Band 7 NFC jest wodoodporny, dzięki czemu możecie go nosić podczas pływania, bez obaw o jego uszkodzenie.

Xiaomi Smart Band 7 Pro

Opaska Xiaomi Smart Band 7 Pro to starsza siostra opisanej wyżej wersji. Podobnie jak ona, potrafi precyzyjnie monitorować Waszą aktywność fizyczną. Dzięki zaawansowanym czujnikom i algorytmom, opaska śledzi podstawowe parametry (jak kroki, pokonane kilometry i spalone przy tym kalorie) oraz monitoruje tętno w czasie rzeczywistym. Wraz z nią możecie czuwać nad przebiegiem aktywności podczas różnych form treningu, takich jak bieganie, jazda na rowerze czy pływanie. Oprócz tego, Mi Band oferuje monitorowanie snu dla poprawy jakość wypoczynku. Gdyby tego było mało, to wiedzcie, że wszystkie dane i statystyki związane z aktywnością są dostępne w intuicyjnej aplikacji mobilnej Mi Home / Xiaomi Home, która oferuje pełną kontrolę nad danymi, umożliwia analizowanie postępów, ustawianie celów treningowych oraz śledzenie zmian w zdrowiu.

Xiaomi Smart Band 7 Pro pozwala być zawsze na bieżąco dzięki inteligentnym powiadomieniom. Łącząc się ze smartfonem, umożliwia odbieranie informacji o połączeniach, wiadomościach tekstowych, powiadomieniach z aplikacji społecznościowych, a to wszystko bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni, plecaka bądź torebki. Dodatkowym atutem jest możliwość sterowania z poziomu opaski odtwarzaczem muzyki włączonej na smartfonie, co daje wygodę i swobodę podczas treningu czy spaceru.

Ten Mi Band został zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu. Wyposażony w trwałą konstrukcję i wytrzymały materiał odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, jak swoja poprzedniczka, jest wodoodporny, co oznacza, że możecie go nosić podczas pływania lub treningów w deszczu bez obaw o zamoknięcie.

Redmi Smart Band 2

Nie będziemy oryginalni, jak napiszemy, że Redmi Smart Band 2 oferuje precyzyjne monitorowanie aktywności fizycznej 😄 No ale czym byłaby opaska sportowa bez tej funkcji? Dzięki niej możecie śledzić swoje postępy i osiągać coraz lepsze rezultaty treningowe. Standardowo - opaska rejestruje liczbę kroków, pokonany dystans, spalone kalorie oraz monitoruje tętno. Ale to nie wszystko - ten smartband pomaga lepiej zrozumieć nawyki snu i poprawić jakość wypoczynku. Funkcja monitorowania snu pozwala śledzić jego fazy, analizować jakość oraz otrzymywać porady, jak go poprawić. Ponadto, opaska oferuje również funkcje monitorowania zdrowia, co wpływa na jeszcze lepszą kontrolę samopoczucia.

Redmi Smart Band 2 pozwala być zawsze na bieżąco dzięki inteligentnym powiadomieniom. Teraz ćwicząc, biegając lub jeżdżąc na rowerze, nie przegapicie więcej żadnych telefonów od mamy, SMSów od dzieci ani powiadomień z Facebooka lub Instagrama. Zobaczycie o nich informację na ekranie swojej opaski bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni.

Nie zapomnijmy również o designie - Redmi Smart Band 2 został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o wygodzie użytkowania. Posiada jasny i czytelny ekran, który umożliwia łatwe odczytywanie informacji nawet w jasnym świetle słonecznym. Opaska jest lekka i wygodna, nadaje się do całodobowego noszenia bez odczuwania dyskomfortu.

Redmi Smart Band Pro

Tak jak swoi poprzednicy, tak i Redmi Smart Band Pro oferuje precyzyjne i zaawansowane funkcje monitorowania aktywności fizycznej dzięki wbudowanym czujnikom i algorytmom. Umożliwia również monitorowanie zdrowia, takie jak czuwanie nad poziomem tlenu we krwi, jakością snu czy poziomem stresu.

Redmi Smart Band Pro wyróżnia się nowoczesnym designem, który przyciąga uwagę i pasuje do różnych stylów. Opaska ma jasny i czytelny ekran dotykowy, który umożliwia łatwe odczytywanie informacji w każdych warunkach. Co więcej, opaska została zaprojektowana z myślą o wygodzie noszenia i wytrzymałości. Jest lekka, elastyczna i wyposażona w wytrzymały pasek, który gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

Redmi Smart Band Pro oferuje długą żywotność baterii, co umożliwia korzystanie z opaski przez dłuższy czas bez konieczności częstego ładowania. Dodatkowo, opaska jest kompatybilna z intuicyjną aplikacją mobilną, która daje dostęp do pełnej gamy funkcji, analizowania postępów, ustawiania celów treningowych oraz śledzenia zmian w zdrowiu. Aplikacja oferuje również funkcje społecznościowe, które pozwalają dzielić się osiągnięciami i motywować innych użytkowników.

Jak sami zauważycie, większość funkcji w wymienionych wyżej opaskach jest podobna. Wszystkie pozwalają zadbać o zdrowie, pomogą osiągać cele treningowe, jednocześnie ciesząc oko nowoczesnym designem. Wybór konkretnego modelu smartbanda będzie zatem zależeć od Waszych indywidualnych preferencji oraz posiadanego budżetu. Zajrzyjcie tutaj, jeżeli chcecie poznać jeszcze inne modele opasek. Albo tutaj - jeżeli wolicie urządzenia bardziej zaawansowane i chcecie poznać inteligentne zegarki od Xiaomi. Jedno jest pewne - niezależnie od tego, który model (opaski lub zegarka) wybierzecie, Wasze treningi już nigdy nie będą takie same i zyskają na jakości 💪

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.