Bezpieczny dom z kamerą Xiaomi

Bezpieczny dom z kamerą Xiaomi

Jeżeli szukasz urządzenia do monitorowania swojego domu, to jesteś we właściwym miejscu. Kamery Xiaomi, takie jak Mi Camera 2K, Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p czy Mi 360° Home Security Camera 2K Pro, zapewniają wysoką jakość obrazu, inteligentną detekcję ruchu i łatwą obsługę za pomocą aplikacji mobilnej Mi Home / Xiaomi Home. Oferują również funkcje przechowywania w chmurze i dwukierunkowego dźwięku. Są idealnym wyborem dla tych, którzy szukają kompleksowych rozwiązań bezpieczeństwa domowego - czyli dla Ciebie. Sprawdź, który z poniższych modeli będzie rozwiązaniem szytym na Twoją miarę.

Mi Camera 2K

Jeżeli szukasz skutecznego i zaawansowanego urządzenia do monitoringu domu, koniecznie zwróć uwagę na Mi Camera 2K. To nowoczesna kamera zapewniająca niezwykle wysoką jakość przekazu. Dzięki rozdzielczości 2K, obraz jest ostry, szczegółowy i bogaty w kolory. Bez względu na to, czy chcesz monitorować pomieszczenie w dzień, czy w nocy, kamerka Mi Camera 2K z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Funkcja nocnego widzenia umożliwia rejestrowanie obrazu nawet w warunkach słabego oświetlenia, co jest szczególnie przydatne podczas monitorowania sypialni czy salonu w godzinach nocnych.

Mi Camera 2K oferuje wiele inteligentnych funkcji monitoringu, które ułatwiają codzienne użytkowanie i zapewniają większe poczucie bezpieczeństwa. Dzięki technologii sztucznej inteligencji, kamera Xiaomi jest w stanie rozpoznawać ruch i wysyłać powiadomienia na Twój smartfon w przypadku wykrycia nietypowej aktywności. Możesz także skonfigurować strefy wykrywania, aby kamerka rejestrowała tylko określone obszary, co minimalizuje fałszywe alarmy.

Kamera Xiaomi posiada wbudowany mikrofon i głośnik, co umożliwia dwukierunkową komunikację. Dzięki temu, możesz nie tylko słuchać tego, co dzieje się wokół niej, ale również rozmawiać z osobami znajdującymi się w zasięgu. Ta funkcja jest przydatna zarówno do monitorowania domu, jak i do komunikacji z rodziną lub gośćmi.

Instalacja kamery Mi Camera 2K jest bardzo prosta. Wystarczy podłączyć ją do zasilania, ściągnąć odpowiednią aplikację na telefon i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie. Aplikacja Mi Home / Xiaomi Home jest intuicyjna i przejrzysta, umożliwiając łatwą konfigurację i dostęp do wszystkich funkcji urządzenia. Możesz mieć wgląd na żywo w obraz transmitowany przez kamerkę, odtwarzać nagrania zapisane na karcie pamięci, a także zarządzać ustawieniami monitoringu.

Kamera Mi Camera 2K obsługuje karty pamięci microSD, co pozwala na długotrwałe przechowywanie nagranych materiałów. Co więcej, istnieje możliwość skorzystania z chmury, co gwarantuje bezpieczne przechowywanie danych online. Dzięki temu, w przypadku utraty kamerki lub uszkodzenia karty pamięci, Twoje nagrania nie znikną.

Mi 360° Home Security Camera 2K Pro

Mi 360° Home Security Camera 2K Pro oferuje pełny, panoramiczny widok, dzięki czemu możesz monitorować jeszcze większy obszar swojego domu. Ta zaawansowana kamera Mi posiada obiektyw o rozdzielczości 2K, co oznacza, że obraz jest bardzo wyraźny i szczegółowy. Udoskonalony night-vision w podczerwieni zapewnia wyraźne, kolorowe i bogate w szczegóły nagrania nawet przy słabym oświetleniu.

Ta kamerka jest wyposażona w zaawansowane funkcje detekcji ruchu. Dzięki temu, gdy zostanie wykryty ruch, otrzymasz powiadomienie na swoim smartfonie. Możesz również dostosować ustawienia detekcji ruchu, aby otrzymywać powiadomienia tylko w określonych strefach lub w konkretnych godzinach. To sprawia, że Mi 360° Home Security Camera 2K Pro jest skutecznym narzędziem do ochrony Twojego domu.

Ta kamera domowa Xiaomi obsługuje dwukierunkowe połączenia głosowe w czasie rzeczywistym. Fakt, iż jest wyposażona w podwójne mikrofony oraz nowoczesną technologię aktywnej redukcji szumów, sprawia, że echo jest skutecznie redukowane, a połączenia zyskują na jakości.

Mi 360° Home Security Camera 2K Pro oferuje trzy opcje przechowywania nagrań. Możesz zdecydować się na zapis na karcie microSD, co daje Ci pełną kontrolę nad swoimi danymi. Alternatywnie, istnieje możliwość skorzystania pamięci masowej NAS lub z płatnej subskrypcji usługi chmurowej, co zapewni bezpieczne przechowywanie nagranych materiałów.

Instalacja Mi 360° Home Security Camera 2K Pro jest prosta i nie wymaga zaawansowanych umiejętności technicznych. Wystarczy podłączyć kamerę Xiaomi do zasilania i sparować ją z aplikacją mobilną Mi Home / Xiaomi Home. Aplikacja ta oferuje intuicyjny interfejs, który umożliwia podgląd na żywo, nagrywanie, dostosowywanie ustawień i wiele więcej. Możesz również zdalnie sterować kamerą domową z dowolnego miejsca, korzystając ze wspomnianej aplikacji.

Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p

Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p to urządzenie wyposażone w zaawansowany czujnik obrazu, który rejestruje detale w rozdzielczości Full HD 1080p, wykorzystując jednocześnie szeroki (130°) kąt widzenia. Dzięki technologii WDR i inteligentnemu nocnemu widzeniu, kamera może nagrywać wyraźne, szczegółowe obrazy nawet w ciemności i przy podświetleniu. Daje Ci to pewność, że każdy zarejestrowany obraz będzie ostry, klarowny i bogaty w kolory. Niezależnie od tego, czy monitorujesz podwórko, wejście do domu czy parking, nieważne, czy dzieje się to za dnia, czy w nocy, kamerka Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p dostarczy Ci wyraźne i czytelne nagrania.

Ta kamera bezpieczeństwa Xiaomi została zaprojektowana z myślą o pracy na zewnątrz. Wyposażona w obudowę, która spełnia standardy wodoszczelności i pyłoszczelności, Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p jest odporna na deszcz, śnieg, wiatr i inne trudne warunki atmosferyczne. Możesz ją zamontować zarówno na zewnątrz swojego domu, jak i wewnątrz, w miejscach narażonych na wilgoć, takich jak piwnice czy łazienki.

Nie trzeba być ekspertem, aby zainstalować i skonfigurować kamerę zewnętrzną Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i prostemu procesowi instalacji, wystarczy kilka prostych kroków, aby uruchomić kamerkę i połączyć ją z Twoim smartfonem. Możesz w pełni kontrolować kamerkę za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej Mi Home / Xiaomi Home, która pozwala na podgląd obrazu na żywo, nagrywanie, ustawianie powiadomień i wiele więcej.

Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p oferuje wiele inteligentnych funkcji, które podnoszą poziom bezpieczeństwa Twojego domu. Możesz skonfigurować strefy detekcji ruchu, aby otrzymywać powiadomienia tylko wtedy, gdy kamera wykryje aktywność w wybranym obszarze. Ponadto, dzięki funkcji nocnego widzenia, kamera zewnętrzna jest w stanie rejestrować obraz nawet przy bardzo słabym oświetleniu. Dodatkowo kamerka posiada antykradzieżową konstrukcję wraz z wbudowanym żyroskopem, co w przypadku wykrycia nietypowej aktywności, wymusi wysłanie na Twój telefon powiadomienia ostrzegawczego.

Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p oferuje również opcję przechowywania nagrań w chmurze. Dzięki temu nie musisz martwić się o utratę nagranych materiałów w przypadku uszkodzenia lub kradzieży samej kamery. Możesz mieć pewność, że Twoje nagrania są bezpieczne i dostępne zawsze, gdy ich potrzebujesz.

Wszystkie zaprezentowane dziś kamerki to niezawodne i innowacyjne rozwiązania, które zapewnią ochronę Twojego domu i spokój ducha. Dzięki wysokiej jakości obrazu, wytrzymałości na warunki atmosferyczne, łatwej instalacji, inteligentnym funkcjom i opcji przechowywania w chmurze, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jeżeli zatem szukasz urządzenia, które zapewni Ci bezpieczeństwo i spełni wysokie standardy domowego monitoringu, zapraszamy na zakupy tutaj.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.