Kinowa projekcja Xiaomi

Kinowa projekcja Xiaomi

Aktualna sytuacja i zamknięcie kin niestety odsunęły nas od ulubionych seansów filmowych, przez co ratunku musimy szukać w naszych domowych telewizorach. Nie oddają one jednak w pełni kinowej magii towarzyszącej seansom w gronie najbliższych, ale Xiaomi przygotowało na to rozwiązanie! Najnowszy projektor Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro to cała esencja kina skrzętnie zapakowana w kompaktowej obudowie, gotowej rozpocząć wizualne widowisko na każde Twoje zawołanie.

Filmowe piękno na Mi-Home.pl

Oglądaj ulubione filmy i seriale nawet w najbardziej słoneczny dzień dzięki ogromnej jasności 1300 ANSI! Wsparcie dla HDR10 to gwarancja pełni kolorów każdej projekcji, a inteligentna wielokierunkowa autokorekta sprawi, że wszelkie kształty wyświetlanego obrazu będą idealnie odwzorowane. Ciesz się idealną jakością ulubionych produkcji w zaciszu własnego domu razem z najnowszym projektorem Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro!

Kameralnie lub z przytupem

Mi Smart Projector 2 Pro to urządzenie idealnie dopasowane do każdego pomieszczenia. Chcesz stworzyć bardziej kameralny seans dla dwojga? Czy może pragniesz urządzić w mieszkaniu prawdziwą salę kinową, w której każdy film będzie kipiał od najprawdziwszych kinowych wrażeń? Niezależnie od Twoich wymagań, możesz regulować wielkość wyświetlanej projekcji w zakresie 40-200”, a projektor automatycznie dostosuje parametry dla uzyskania maksymalnej jakości seansu.

Czuły na Twój głos

Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro to także przydatne funkcje, do których będziesz mieć błyskawiczny dostęp za pojedynczym kliknięciem pilota lub prostą komendą! Jak to możliwe? Pilot projektora Xiaomi skrywa niezwykłą funkcję – Asystent Google, który zareaguje na każde Twoje życzenie! Szybka praca systemu Android TV w wersji 9.0 to nieoceniona cecha podczas surfowania po Internecie, przeglądania licznych aplikacji oraz wczuwania się w historię ulubionego serialu. Zaoszczędź sobie nerwów i wybierz kino razem z Xiaomi – kino, na które nigdy nie trzeba będzie czekać!

3 minuty i gotowe

Po wstępnej konfiguracji urządzenia, jedyne czego potrzebujesz to 3 minuty, aby przygotować popcorn, zebrać dobre towarzystwo, a kinowe maratony nabiorą zupełnie nowego smaku! Poznaj odświeżoną definicję domowego kina dzięki Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.