Jaki jest monitor gamingowy Xiaomi?

Jaki jest monitor gamingowy Xiaomi?

Marzysz o zwycięstwie w każdej mobilnej batalii? Potrzebujesz przestrzeni podczas wymagającej pracy biurowej? Poznaj Mi Curved Gaming Monitor 34" – Ogromny monitor o proporcjach 21:9, który swoim szerokim zastosowaniem (niezamierzona gra słów) pozwoli Ci osiągnąć mistrzostwo w ulubionych grach i zagwarantuje nieosiągalny wcześniej komfort pracy podczas Home Office.

Zakrzywia czasoprzestrzeń

Lekko zaoblony ekran Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34" ma tylko jeden cel – sprawić, by paleta kolorów była zawsze idealnie odwzorowana, nawet na najbardziej oddalonych krańcach ekranu. W połączeniu z wysoką jasnością 300 nt, praca przy obróbce plików graficznych, czy pisanie tekstów będzie czystą przyjemnością. Mi Curved Gaming Monitor 34” to nie tylko idealny sprzęt do gamingu, ale także idealny asystent Twojej pracy!

Nieoceniony podczas pracy

Mi Curved Gaming Monitor 34" to także ogromne połacie przestrzeni roboczej dostępnej tylko do Twojej dyspozycji! Połączenie ultraszerokiego kinowego aspektu 21:9, ogromnego rozmiaru ekranu 34” oraz superklarownej rozdzielczości 3440 × 1440 px jest gwarancją na wygodną wielozadaniowość, która zmaksymalizuje Twoje osiągi pracy. Rozbudowane ustawienia monitora pozwalają na łatwe dzielenie ekranu na kilka mniejszych, tworząc przestrzeń do pracy, w której idealnie się odnajdziesz.

Poczuj przewagę

144Hz to nie tylko magiczna funkcja, dzięki której dostrzeżesz wroga, nim od dojrzy Ciebie… To także gwarancja nieograniczonej płynności każdego odtwarzanego materiału. Kombinacja technologii AMD FreeSync™ oraz ultraszybkiego odświeżania 144Hz tworzy płynność, której musisz doświadczyć na własne oczy… A skoro już przy nich jesteśmy, certyfikat TÜV Rheinland Low Blue Light zadba o ich bezpieczeństwo, ograniczając szkodliwe niebieskie światło, dzięki czemu możesz cieszyć się długimi maratonami w ulubione gry bez strachu o wzrok!

Gotów na mistrzostwo?

Poczuj moc e-sportowych wrażeń towarzyszących rozgrywce każdej gry sieciowej i poczuj się jak gamingowy król, rozgramiając swoich rywali wyraźną przewagą ekranu 144Hz! Nie zwlekaj i zagwarantuj sobie mistrzostwo razem z ultraszerokim ekranem Xiaomi już teraz!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.