Hulajnogi Xiaomi - ranking 2023

Hulajnogi Xiaomi - ranking 2023

Hulajnogi elektryczne stały się prawdziwym fenomenem w świecie mobilności miejskiej. W ciągu kilku lat nie tylko zmieniły nasz sposób poruszania się po mieście, ale również otworzyły nowe perspektywy, wskazując wygodną alternatywę do podróżowania autobusem czy autem. Hulajnogi od Xiaomi to doskonałe połączenie praktyczności, innowacji i atrakcyjnej ceny. Przyjrzyjmy się bliżej temu zjawisku, aby zrozumieć, dlaczego te pojazdy są tak powszechnie cenione i jak zmieniają oblicze naszych miast.

Mi Electric Scooter Essential

Wydajność i zasięg

Mi Electric Scooter Essential jest napędzany przez silnik o mocy 250W, który zapewnia płynne i dynamiczne przyspieszenie. To pozwala na osiągnięcie prędkości maksymalnej do 20 km/h, umożliwiając szybkie poruszanie się po mieście. Hulajnoga jest również wyposażona w baterię o pojemności 5200 mAh, która daje możliwość przejechania do 20 km na jednym ładowaniu. To sprawia, że Mi Electric Scooter Essential jest idealnym rozwiązaniem dla codziennych dojazdów do pracy, szkoły lub po prostu zwiedzania miasta.

Wygodne i praktyczne rozwiązania

Hulajnoga ta została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkownika. Posiada amortyzację na przednim kole, która redukuje wstrząsy i zapewnia gładką jazdę nawet po nierównym terenie. Duże 8,5-calowe opony pneumatyczne absorbują wstrząsy, co dodatkowo poprawia stabilność i komfort jazdy. Hulajnoga jest również wyposażona w prosty i intuicyjny panel sterowania, umożliwiający łatwą kontrolę prędkości i aktywację różnych trybów jazdy.

Przenośna i składana konstrukcja

Hulajnoga elektryczna jest nie tylko wydajna, ale także niezwykle praktyczna w użyciu. Dzięki składanej i lekkiej konstrukcji ważącej zaledwie 12 kg hulajnogę można łatwo zabrać ze sobą lub przechować w samochodzie. To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują mobilności i elastyczności w podróżach miejskich.

Xiaomi Electric Scooter 3 Lite

Prędkość i efektywność

Xiaomi Electric Scooter 3 Lite został wyposażony w silnik o mocy 300W, co zapewnia płynne przyspieszenie i osiąganie prędkości maksymalnej do 20 km/h. Ten dynamiczny napęd sprawia, że hulajnoga jest idealna zarówno do szybkich dojazdów do pracy, pokonywania niewielkich miejskich wzniesień, jak i do zwiedzania miasta. Ponadto, zasięg na jednym pełnym naładowaniu wynosi 20 km, co oznacza, że można pokonać trasę do pracy czy szkoły bez potrzeby częstego ładowania.

Solidna konstrukcja i bezpieczeństwo

Xiaomi Electric Scooter 3 Lite został zaprojektowany z myślą o wytrzymałości i bezpieczeństwie użytkownika. Posiada nowoczesną, aluminiową ramę, która zapewnia stabilność i wytrzymałość, jednocześnie zachowując małą wagę. Hulajnoga jest również wyposażona w tylny hamulec tarczowy, który gwarantuje szybkie i skuteczne zatrzymywanie się w różnych warunkach drogowych. Dodatkowo, oświetlenie LED na przodzie, tylna lampa oraz boczne odblaski zapewniają widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy nocą. Wisienką na torcie jest design tej hulajnogi: młodzieżowe kolory oraz miks czerni i bieli z czerwonymi wykończeniami sprawiają, że pojazd nabiera vintage’owego sznytu.

Intuicyjna obsługa

Xiaomi Electric Scooter 3 Lite to również synonim prostoty użytkowania i wygody podróżowania. Posiada intuicyjny panel sterowania, który umożliwia łatwą kontrolę prędkości i aktywację trybów jazdy. Ponadto, dzięki składanej konstrukcji i niewielkiej wadze, hulajnogę można łatwo przenosić.

Xiaomi Electric Scooter 3

Wydajność i moc

W Xiaomi Electric Scooter 3 zastosowano silnik o mocy 600 W, co zapewnia płynne i dynamiczne przyspieszenie, umożliwiając łatwe poruszanie się po zboczach o nachyleniu nawet do 16%. Hulajnoga osiąga maksymalną prędkość do 20 km/h, co umożliwia efektywne przemieszczanie się po mieście. Niezależnie od odległości, bez trudu pokonasz większe dystanse, docierając do celu szybko i sprawnie.

Daleki zasięg i inteligentne zarządzanie energią

Hulajnoga jest wyposażona w baterię o pojemności 7650 mAh, co pozwala na imponujący zasięg do 30 km na jednym ładowaniu. To oznacza, że możesz śmiało planować dłuższe trasy bez obaw o konieczność częstego ładowania. Dodatkowo posiada system inteligentnego zarządzania energią, który optymalizuje zużycie baterii, aby zapewnić jak najdłuższy zasięg podróży. Przykładowo, gdy poziom naładowania baterii zbliży się do 30% i przez około 10 kolejnych dni hulajnoga nie będzie używana, bateria automatycznie przejdzie w tryb uśpienia, co pozwoli na wydłużenie jej żywotności.

Bezpieczny design

Xiaomi Electric Scooter 3 został zbudowany z myślą o solidności, trwałości i bezpieczeństwie użytkownika. Pojazd wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, które zapewnia stabilność i wytrzymałość. Tak samo jak poprzedniczka, Xiaomi Electric Scooter 3 jest wyposażony w system podwójnego hamowania, który składa się z tarczowego hamulca tylnego i elektromagnetycznego hamulca przedniego. Ten zaawansowany system gwarantuje skuteczne zatrzymywanie się w różnych warunkach drogowych, nawet w trudnych sytuacjach. Dodatkowo hulajnoga posiada oświetlenie LED oraz duże przednie i dwukierunkowe boczne odblaski, które zapewniają doskonałą widoczność i bezpieczeństwo podczas nocnej jazdy.

Mi Electric Scooter Pro 2

Mocny silnik dla płynnej jazdy

Mi Electric Scooter Pro 2 posiada silnik o mocy 300W, co zapewnia dynamiczne przyspieszenie oraz płynną jazdę po miejskich ulicach. Hulajnoga osiąga maksymalną prędkość 20 km/h w błyskawicznym tempie, umożliwiając szybkie i sprawne dotarcie do celu, nawet jeżeli musisz pokonać wzniesienia lub poruszasz się po różnorodnym terenie.

Długi zasięg na jednym ładowaniu

Mi Electric Scooter Pro 2 posiada wytrzymałą litową baterię o pojemności 12800 mAh, co przekłada się na naprawdę długi zasięg podróży. Na jednym pełnym naładowaniu można pokonać odległość nawet do 45 km. To oznacza, że nie będziesz martwić się o konieczność częstego podłączania hulajnogi do prądu, a jedno ładowanie wystarczy na wiele podróży. Dodatkowym atutem jest system odzyskiwania energii kinetycznej (KERS), który w tym modelu hulajnogi został całkowicie zrewolucjonizowany. KERS pozwala na odzyskiwanie energii kinetycznej podczas hamowania i zjazdów bez potrzeby dodatkowego przyspieszania, a następnie przekształca ją w użyteczną energię elektryczną, zwiększając tym samym zasięg.

Ulepszona konstrukcja

Jak każda hulajnoga Xiaomi, tak i ta została zaprojektowana z myślą o komforcie jazdy i bezpieczeństwie. Wykonana z materiału TPR kierownica gwarantuje wygodny chwyt, który znacząco wpływa na poprawę zadowolenia z jazdy. Odpowiedni opór przepustnicy ręcznej i natychmiastowa odpowiedź zapewniają łatwiejszą kontrolę prędkości i bardziej płynne przyspieszenie. Dzięki prostemu i intuicyjnemu sterowaniu pojedynczy przycisk pełni wiele funkcji. Nie tylko służy do włączania i wyłączania zasilania, ale także umożliwia przełączanie między trybami prędkości oraz kontrolowanie włączania i wyłączania reflektorów.

Wystarczą 3 sekundy

Tyle czasu trwa składanie hulajnogi. Po złożeniu staje się kompaktowa, zajmując znacznie mniej miejsca, co ułatwia przechowywanie w bagażniku. Korpus wykonany jest z lekkiego stopu aluminium o niskiej gęstości, o podobnej wytrzymałości jak stop lotniczy, umożliwiając udźwignięcie wagi do 100 kg. Dzięki niewielkiej wadze netto wynoszącej 14,2 kg hulajnogę można łatwo zabrać ze sobą w dowolne miejsce o dowolnym czasie.

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro

Wydajność i prędkość

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro jest wyposażony w zaawansowany silnik o mocy 700 W, co gwarantuje imponującą siłę napędową i dynamiczne przyspieszenie. Dzięki temu hulajnoga szybko osiąga maksymalną prędkość do 20 km/h, co umożliwia efektywne poruszanie się po mieście, bezproblemowe pokonywanie nawet stromych wzniesień przy zachowaniu standardowej wydajności.

Wytrzymała bateria i długi zasięg

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro jest wyposażony w potężną baterię o pojemności 12400 mAh, która umożliwia nawet 55-kilometrową podróż na jednym pełnym naładowaniu. To oznacza, że nie musisz się martwić o częste ładowanie i możesz swobodnie planować swoje trasy (nawet te dłuższe poza miasto), osiągając swoje miejsce docelowe bez problemów.

Komfort i bezpieczeństwo

Hulajnoga została wyposażona w Xiaomi DuraGel Tire - całkowicie zmodernizowany system ogumienia. Zastosowanie bezdętkowej struktury oraz samouszczelniającego się żelu sprawia, że nie musisz się martwić o przebitą oponę. To oznacza większą niezawodność i pewność podczas jazdy. Dodatkowo opona została powiększona do rozmiaru 10"", co przekłada się na lepsze pochłanianie wstrząsów na nierównych drogach oraz zapewnia płynniejszą i bardziej komfortową jazdę. Dodatkowo Xiaomi Electric Scooter 4 Pro posiada system podwójnego hamowania, który składa się z regeneracyjnego układu przeciwblokującego E-ABS na przednim kole oraz większego hamulca tarczowego o rozmiarze 130mm na tylnej osi. Dzięki temu rozwiązaniu problem ocierania się tarczy został wyeliminowany. Podczas hamowania, przedni i tylny układ hamulcowy działają kolejno, skracając drogę hamowania i zapewniając bezpieczne zatrzymywanie.

Konstrukcja

W Xiaomi Electric Scooter 4 Pro zastosowano wszechstronne ulepszenia dotyczące rozmiaru, dzięki czemu jazda staje się jeszcze bardziej komfortowa. Została ona zwiększona pod względem wymiarów: zyskała 60 mm na wysokości, 68 mm na długości oraz 54 mm na szerokości kierownicy. Dodatkowo pokład został poszerzony o 19 mm, co wpływa na większy komfort użytkowania.

Dlaczego warto wybrać hulajnogę elektryczną od Xiaomi?

Hulajnogi Xiaomi to zaawansowane technologicznie urządzenia, które oferują wydajność, wygodę i praktyczność. Ich wyjątkowe cechy, takie jak dynamiczne przyspieszenie, długi zasięg, amortyzacja i składana konstrukcja sprawiają, że jest to doskonały wybór dla osób poszukujących środka transportu alternatywnego do samochodu czy komunikacji zbiorowej. Te hulajnogi to również doskonały przykład ekologicznego i oszczędnego środka transportu. Nie tylko korzystasz z wygody podróżowania po mieście, ale także przyczyniasz się do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji i ochrony środowiska. Niezależnie od tego, który model wybierzecie, na pewno będziecie zadowoleni ze swojego nowego, elektronicznego pojazdu.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.