Hulajnogi elektryczne Xiaomi - przegląd najpopularniejszych modeli

Hulajnogi elektryczne Xiaomi - przegląd najpopularniejszych modeli

Hulajnogi elektryczne od lat cieszą się ogromną popularnością. W większości polskich miast można już zauważyć parkingi wypełnione jednośladami, a niemal na każdym kroku taki sprzęt da się wypożyczyć za pomocą aplikacji. Jeśli jednak hulajnogi elektrycznej potrzebujesz często, warto kupić ją na własność. Koszt wynajmu może przytłoczyć, zwłaszcza gdy do pokonania masz np. 20 km dziennie. Przy aktualnych cenach, za taką wyprawę (przy dopuszczalnej prędkości 20km/h) zapłacisz od 50 do 60 zł. Przeczytaj o naszych ulubionych modelach hulajnóg elektrycznych Xiaomi i już teraz znajdź korzystniejszą alternatywę dla miejskich dwukołowców!

Wśród wielu marek oferujących jednoślady, Xiaomi wyróżnia się jako jeden z najbardziej zaufanych producentów. W bardzo prosty sposób można się o tym przekonać podczas miejskich spacerów. W tej recenzji przyjrzymy się trzem chętnie wybieranym pozycjom Xiaomi - Mi Electric Scooter Pro 2, Mi Electric Scooter 3 i Xiaomi Electric Scooter 4 Pro.

Mi Electric Scooter Pro 2:

Ten model ma silnik o mocy 600 W i maksymalny zasięg do około 45 km, co czyni go idealnym do codziennych dojazdów i podróży miejskich. Hulajnoga jest wyposażona w duże, antypoślizgowe opony pneumatyczne o średnicy 8,5 cala, które gwarantują wygodną jazdę nawet po nierównym terenie. Jeśli więc mieszkasz w miejscu z nierównym asfaltem, Mi Electric Scooter Pro 2 i tak zapewni Ci pełną komfortu jazdę. W razie napotkania przeszkody możesz liczyć na błyskawiczną reakcję przedniego hamulca tarczowego i tylnego hamulca elektrycznego. Pociągnij za dźwignię przy kierownicy, a szybko i bezpiecznie się zatrzymasz.

Mi Electric Scooter 3:

Dużym uznaniem cieszy się również Mi Electric Scooter 3. Hulajnoga oferuje maksymalny zasięg do 30 km, co pomoże Ci przedostać się przez miasto w czasie godzin szczytu i idealnie spełni swoją funkcję nawet w większej aglomeracji. Mi Electric Scooter 3 ma podobne cechy do modelu Pro 2, takie jak duże opony pneumatyczne o średnicy 8,5 cala i system eABS z hamulcem tarczowym. Również w tym modelu zastosowano składany design, co ułatwia przechowywanie i transport. Dzięki przemyślanej konstrukcji hulajnogę złożysz w niespełna 3 sekundy!

Najnowszy na Mi-Home.pl

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro to najmłodszy model hulajnogi elektrycznej Xiaomi, który wprowadza jeszcze więcej innowacyjnych funkcji. Maksymalny zasięg wynosi około 55 km, co czyni go rekordzistą w naszym zestawieniu. Xiaomi Electric Scooter 4 Pro jest wyposażony w podwójne amortyzatory z przodu i z tyłu, zapewniając płynniejszą jazdę nawet po nierównym terenie. Ponadto ten model ma większą pojemność baterii oraz dodatkowe funkcje, takie jak oświetlenie LED na przednim i tylnym kierunkowskazie, co podnosi poziom bezpieczeństwa. Opony Xiaomi DuraGel w Electric Scooter 4 Pro są większe od tych zastosowanych w poprzednich modelach, a ich średnica wynosi aż 10 cali. Większe koła przekładają się na bardziej komfortową jazdę, mniej wstrząsów i zwiększenie płynności poruszania się.

Wszystkie trzy modele skuterów elektrycznych Xiaomi oferują wysoką jakość wykonania, doskonałe osiągi i praktyczne funkcje. Zintegrowane aplikacje mobilne pozwalają na monitorowanie prędkości, zasięgu i innych parametrów hulajnogi. Nasze pojazdy są również wyposażone w systemy hamowania regeneracyjnego, co pozwala na odzyskiwanie energii i wydłuża zasięg. Ceny przedstawionych w tym artykule hulajnóg wahają się od 2399 zł do 3399 zł i do pierwszego czerwca na wszystkie obowiązuje 15% rabat. Inwestycja we własny pojazd szybko się zwraca i oddaje z każdym przejazdem. Poczuj wiatr we włosach i rozpocznij wiosenne wyprawy już w tym tygodniu, zamawiając jedną z naszych niezawodnych hulajnóg na Mi-Home.pl. Zachęcamy do skorzystania z rat Alior RRSO 10x0%.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.