Ekosystemowe nowości Xiaomi

Ekosystemowe nowości Xiaomi

Zapraszamy do zestawienia najciekawszych nowości wśród gadżetów i inteligentnych sprzętów Xiaomi! Będziemy mieć coś dla majsterkowiczów, ludzi ceniących pracę w zaciszu własnego mieszkania oraz tych najbardziej kreatywnych. Gotowi? Zacznijmy od porządków...

Odkurzaj z lekkością

Wydajny silnik bezszczotkowy oraz 45 minut pracy na pojedynczym ładowaniu to gwarancja, że odkurzacz bezprzewodowy Mi Handheld Vacuum Cleaner Light dokładnie oczyści nawet większe mieszkanie. 3-stopniowy system filtracji obejmuje filtr cyklonowy, filtr bawełniany, oraz filtr HEPA, każdy ze swoim ściśle określonym zadaniem, co w połączeniu oznacza skuteczność filtracji na poziomie 99.98%!

Majsterkuj z głową

Masz żyłkę do majsterkowania lub po prostu chcesz być gotów na każdą ewentualność? Xiaomi Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver został wyposażony w 16 starannie wykonanych końcówek, które zagwarantują dostęp do odpowiednich narzędzi na każdą okoliczność. Nie ważne, czy potrzebujesz naprawić popsuty sprzęt, czy skręcić nowe meble, Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver to idealny asystent, który sprawdzi się w każdym bojowym zadaniu!

Oglądaj z podziwem

Niezliczone kinowe seanse w gronie najbliższych czekają na odkrycie! Projektor Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro zdolny wytworzyć projekcję o rozmiarze nawet 200” to wszystko, czego potrzeba do wiernego odwzorowania kinowego doświadczenia. Wbudowany system Android TV zapewni wygodny dostęp do ulubionych aplikacji, a dwa głośniki 1,75” starannie oddadzą pełne pasmo dźwięku, budując przepełniony napięciem nastrój.

Pracuj wygodnie

Twoje oczy są zmęczone, a Ty potrzebujesz dodatkowego doświetlenia stanowiska pracy? Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar zagwarantuje równomierne i pozbawione migotania oświetlenie o dowolnym poziomie ciepła barwy oraz jasności. Asymetryczny strumień światła zapobiega niechcianym odbiciom w monitorze, a wygodny pilot zapewni szybką kontrolę nad predefiniowanymi trybami oświetlenia.

Rysuj z wyobraźnią

Puść wodze wyobraźni i wykreuj niemożliwe razem z Mi LCD Writing Tablet 13.5"! Ten niepozorny tablet graficzny skrywa w sobie ogromny potencjał do uwolnienia Twojej wizualnej wizji za pojedynczym dotknięciem rysika. Nowoczesny polimerowy ekran LCD z zaawansowanymi czujnikami nacisku gwarantuje precyzję podczas tworzenia najróżniejszych kreacji, od prostych szkiców, aż po zaawansowane projekty.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.