Zabezpiecz swój dom z kamerami IP Xiaomi

Zabezpiecz swój dom z kamerami IP Xiaomi

Przed długo wyczekiwanym wyjazdem, wakacjami, lub podróżą służbową warto pozbyć się wszelkich zmartwień, instalując jedną z dostępnych w naszym sklepie kamer IP Xiaomi. Czytelny odczyt obrazu 24/7, tryb nocny oraz współpraca z aplikacją Mi-Home/Xiaomi Home otworzą przed Tobą pełnię możliwości. Skończ z troskami, wiedząc, że nikt nie wkradnie się do posiadłości podczas Twojej nieobecności.

Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p (Set Version)

Szukasz prostego rozwiązania, bez skomplikowanego montażu i zbędnego okablowania? Mamy coś, co pozostanie na straży zarówno podczas ekstremalnych upałów, jak i mrozów, wiatrów czy burz. Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p wytrzymuje zakres temperatur od -20 do +50 °C. Przy dzisiejszych anomaliach pogodowych, tak duża rozpiętość wydaje się być na wagę złota. Co więcej, ten model kamery IP Xiaomi oferuje także tryb nocny i wysokiej jakości detektor ruchu! Jeśli Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p wykryje nietypową aktywność, błyskawicznie się tym dowiesz, dzięki systemowi ostrzegania w czasie rzeczywistym. Zainterweniuj od razu, wzywając odpowiednie służby lub powiadamiając o niebezpieczeństwie swoich bliskich.

Mi 360° Home Security Camera 2K Pro

Każdy chciałby mieć oczy dookoła głowy, jednak jak wiadomo, nie jest to możliwe. Chyba, że jest się Mi 360° Home Security Camera 2K Pro. Ta kamera IP Xiaomi to obrotowa strażniczka, której pole widzenia równa się 360°. Na dodatek może ona kierować swoje niezawodne oko w górę i w dół, zmieniając perspektywę o nawet 110 stopni! Miej pewność tego, co widzisz, inwestując w kamerę rejestrującą obraz w jakości 1296p i 2K. Zobaczysz, co dzieje się w Twoim ogródku, domu lub mieszkaniu, nawet wtedy, gdy zapadnie zmrok. Najważniejsze wydarzenia nagrasz i zachowasz w pamięci swojego smartfona lub na karcie SD, którą możesz umieścić bezpośrednio w Mi 360° Home Security Camera 2K Pro.

Mi Camera 2K (Magnetic Mount)

Kolejna propozycja to rozwiązanie, które także dysponuje dostępem do technologii nagrywania video w jakości 2K. Mi Camera 2K (Magnetic Mount) nie tylko rejestruje obraz i dźwięk, lecz umożliwia również łączenie się z domownikami w czasie rzeczywistym. Funkcja wykonywania połączeń przydaje się nie tylko od święta, ale i na co dzień. Oszczędzaj swój głos i czas, przekazując komunikaty w prosty i przyjemny sposób. Mi Camera 2K (Magnetic Mount) możesz przymocować w dowolnym miejscu za sprawą magnetycznego uchwytu. Obsługuj urządzenie całkowicie bezdotykowo, sterując nim za pomocą głosu. Obraz z Mi Camera 2K (Magnetic Mount) zobaczysz bezpośrednio na swoim smartfonie, nawet wtedy, gdy będziesz wykonywać inne czynności. Możesz jednocześnie pilnować swojego dziecka lub obserwować pupila z drugiego końca domu czy mieszkania.

Czy powyższe zabezpieczenia przypadły Ci do gustu? Być może już teraz chcesz przenieść się do kart każdego z produktów i dowiedzieć się o nich jeszcze więcej.. Serdecznie do tego zachęcamy. Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie dostępne modele kamer IP Xiaomi.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.