Pełna płynność z Android TV

Pełna płynność z Android TV

Posiadasz telewizor pozbawiony systemu Smart? Wbudowany system jest zbyt wolny i swoimi spowolnieniami doprowadza Cię do szewskiej pasji? A może potrzebujesz kieszonkowego systemu Android TV, który możesz zabrać zawsze ze sobą? Odpowiedzią na każde z tych pytań są bohaterowie dzisiejszego artykułu – Mi Box S TV 4K oraz Mi TV Stick. Urządzenia Xiaomi, które powstały tylko po to, aby dostarczyć Ci płynne i pozbawione przycinek doświadczenie Android TV, zawsze na wyciągnięcie ręki.

Moc natywnego 4K

Ciesz się niesamowitą szczegółowością i rozpiętością tonalną obrazu 4K HDR i poczuj na całym ciele precyzyjny dźwięk DOLBY + DTS. Instaluj ulubione gry mobilne i bądź zawsze w centrum akcji, dzięki rozbudowanej pamięci eMMC o pojemności 8GB. Mi Box S TV 4K to także wygodne sterowanie głosowe z poziomu pilota – koniec z uporczywym wpisywaniem wyszukiwanych fraz, teraz możesz wyszukać ulubione treści przy pomocy pojedynczego przycisku! Mi Box S TV 4K to w ogromnym uproszczeniu Twoje multimedialne centrum dowodzenia, dzięki któremu będziesz mieć zawsze dostęp do bogatych treści w oszałamiającej jakości 4K HDR!

Niezwykle mobilna forma

Xiaomi Mi TV Stick jest nastawiony na pełną mobilność, dzięki czemu możesz zabrać go w każdą podróż i mieć zawsze dostęp do pełnego inwentarza przydatnych funkcji. Wyświetlaj ulubione filmy w niesamowitej jakości, korzystaj z wygodnej kontroli głosowej Google Assistant i przeglądaj rozbudowaną ofertę aplikacji w sklepie Google Play – Mi TV Stick potrafi to wszystko! Urządzenie tak samo, jak jego większy brat oferuje wsparcie dla szczegółowego dźwięku Dolby + DTS i rozbudowaną łączność Bluetooth 4.2 oraz dwupasmowe Wi-Fi (2.4GHz / 5GHz). Zaopatrz się w Xiaomi Mi TV Stick i zagwarantuj sobie nieograniczony dostęp do ulubionych aplikacji i filmów, gdziekolwiek jesteś!

Pozostała kwestia wyboru

Marzysz o tym, aby Twój telewizor odtwarzał materiały w prawdziwym 4K HDR, czy może zależy Ci na mobilnej wersji systemu, którą możesz zabrać ze sobą w kieszeni, gdziekolwiek się udasz? Niezależnie od wyboru, oba zaprezentowane urządzenia zaoferują najwyższą wydajność, która przełoży się na płynne doświadczenie podczas każdego seansu!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.