Pamiętacie serię Mi 10T?

Pamiętacie serię Mi 10T?

Podczas jesiennej premiery seria Mi 10T powitała świat, zaskakując szerokimi możliwościami i niezwykle dobrym stosunkiem jakości do ceny. Przeżyj tę premierę jeszcze raz, przypominając sobie, co zapewnia ta trójka...

Pierwsze spojrzenie

Po wyciągnięciu z pudełka telefonu serii Mi 10T zauważysz kilka rzeczy. Po pierwsze, telefon jest duży i dobrze wyważony – 6.67” ekran FHD+ Dot Display znajduje się pod warstwą szkła Corning Gorilla Glass 5 w towarzystwie aluminiowych elementów. Użycie tych materiałów daje pewność, że mamy do czynienia z najwyższej jakości produktami. Dobre pierwsze wrażenie jest podstawą wysokiej oceny, lecz na nowoczesny telefon składa się znacznie więcej elementów…

Najważniejsze podzespoły

Sedno smartfonu jest zawarte w samym jego centrum, w wydaniu Mi 10T Pro mamy do czynienia z procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 865, który we współpracy z układem graficznym Adreno™ 650 i pamięcią 8 RAM tworzy świetne warunki do tego, aby urządzenie reagowało błyskawicznie na Twoje polecenia! Urządzenie zapewni Ci także super płynny obraz, dzięki odświeżaniu ekranu o częstotliwości 144Hz. Ta wartość zostanie automatycznie dobrana do czynności, jakie wykonujesz, w celu zoptymalizowania pracy baterii.

Kamery pozwalające na rozwój

Ze smartfonem możesz pojechać wszędzie, gdzie tylko zechcesz, a najpiękniejsze widoki uchwycisz najlepszym aparatem. Mi 10T Pro ma się czym poszczycić, rozdzielczości kamer wynoszące kolejno 108 MP + 13 MP + 5 MP to skład, który czeka na Twoje kadry. Tańsza wersja urządzenia, czyli Mi 10T dysponuje nieco mniejszą rozdzielczością aparatu głównego, jednak 64 MP kamera nadal staje na wysokości zadania i tworzy fotki, jakich pozazdrościć może wielu. Najtańszy Mi 10T Lite zachowuje rozdzielczość głównego aparatu Mi 10T, oferując niesamowite ujęcia w każdych warunkach.

Muzyka na pełnej…

Petardzie! Zwieńczeniem jakości serii Mi 10T jest zestaw stereo, stwarzający naprawdę dobre brzmienie. Wbudowane głośniki stereo zapewnią idealne warunki do gry, oglądania ulubionego serialu lub sesji jazzowej. Dźwięk jest czysty, przestrzenny, studyjny, zdaje każdy test na piątkę z plusem!

A bateria? Tak jak w Pro!

Mi 10T i Mi 10T Pro wykorzystują baterię o pojemności 5000 mAh, która jest wspierana przez szybkie ładowanie 33W. Wersja Lite urządzenia zawiera baterię nieznacznie mniejszą, 4820 mAh, którą naładujesz w niespełna godzinę.

Część wspólna Mi 10T

Telefony serii Mi 10T zawsze odblokujesz z łatwością, wykorzystując do tego czytnik linii papilarnych umieszczony w przycisku zasilania, po prawej stronie urządzenia. Ucieszysz się na wiadomość, że wszystkie trzy modele obsługują sieć 5G i każdym z nich dokonasz płatności zbliżeniowej dzięki obecności modułu NFC. Dodatkowym plusem jest dołączona do każdego z modeli antybakteryjna obudowa, która systematycznie zwalcza nagromadzone bakterie. Podejmij decyzję, które aspekty są dla Ciebie najważniejsze, świetnej jakości aparat, większa pojemność baterii czy może niższa cena?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.