Moc nowości Xiaomi!

Moc nowości Xiaomi!

Jesteście gotowi na świeżutkie nowości od Xiaomi? Zapraszamy do zapoznania się z porcją całkowicie nowych inteligentnych produktów od Xiaomi. Zupełnie nowe smartfony z serii Mi 11, z niesamowitym Mi 11 Ultra na czele, albo rewelacyjna opaska Mi Smart Band 6… Wszystkie czekają na odkrycie!

Xiaomi Mi 11 Ultra

Szukasz flagowca doskonałego, który swoją wydajnością wykracza poza wszystko to, co jest dostępne w dzisiejszych smartfonach? Ultraszybki procesor Qualcomm® Snapdragon™ 888 w połączeniu z 12GB pamięci RAM to odpowiedź na perfekcyjne działanie systemu w każdych warunkach.

Xiaomi Mi Smart Band 6

Najnowsza generacja podręcznego trenera tylko czeka, aby trafić na Wasze nadgarstki! Możecie liczyć na jeszcze bardziej rozbudowane opcje treningowe, większy ekran 1,56" AMOLED i wiele więcej! Wspominaliśmy już o zupełnie nowej funkcji monitorowania jakości oddychania podczas snu?

Xiaomi Mi 11i

Pełna płynność odświeżania 120Hz tylko czeka na odkrycie w Xiaomi Mi 11i! Topowy układ Qualcomm® Snapdragon™ 888 zapewni responsywność podczas wirtualnych batalii w ulubione gry, a ogromna matryca 108MP sprawi, że Twoim fotkom już nigdy nie zabraknie detali i wyrazistości!

Xiaomi Mi 11 Lite

Mi 11 Lite to przede wszystkim rewelacyjna szczegółowość ekranu 6,55" wykonanego w technologii AMOLED oraz nowoczesny potrójny aparat 64MP, dzięki któremu każda wykonana fotografia będzie przepełniona najdrobniejszymi szczegółami.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Niesamowity Mi 11 Lite, a do tego ze wsparciem dla 5G… Czego chcieć więcej? Może jeszcze szybszego procesora Qualcomm® Snapdragon™ 780G albo ulepszonego ekranu AMOLED zdolnego wyświetlać treści w formacie HDR10+? W takim razie dobrze trafiliście.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.