Większy zasięg Wi-Fi z Xiaomi

Większy zasięg Wi-Fi z Xiaomi

Czym jest Mi Wi-Fi Range Extender Pro?

To odpowiedź na zakłócenia w działaniu pracy sieci Wi-Fi. Jeśli sygnał nie dociera do wszystkich kluczowych miejsc w Twoim domu, Mi Wi-Fi Range Extender Pro poprawia jego siłę. Ten produkt można przyrównać do lustra, które odbija promienie słoneczne, kierując światło dalej.

Przedrze się przez ściany

Nawet przy gęstej zabudowie Mi Wi-Fi Range Extender Pro da sobie radę! Wzmocni sygnał Wi-Fi i pozwoli cieszyć się dostępem do szybkiej sieci. Od teraz możesz czerpać z nieprzerwanej rozrywki pełnię frajdy i nie natkniesz się na martwe strefy, w których nie możesz połączyć się ze światem.

Oszczędzaj dane i pieniądze

Koniec z logowaniem się na zajęcia z sieci komórkowej. Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro wyrówna sygnał tak, aby każde urządzenie w Twoim domu mogło z niego korzystać. Zakup wzmacniacza jest o wiele tańszy od kupna nowego routera. Jeśli zależy Ci na tanim i dobrym rozwiązaniu problemu, już je masz! To Mi Wi-Fi Range Extender Pro.

Aplikacja pomoże Ci z lokalizacją

Ważne, aby Mi Wi-Fi Range Extender Pro umieścić w odpowiednim miejscu. Najlepiej, aby produkt znalazł się między routerem a „martwą strefą”, w której zasięg Wi-Fi zaczyna zanikać. W aplikacji Mi Home sprawdzisz, czy wzmacniacz został umieszczony we właściwym położeniu.

Duża wydajność urządzenia

Mi Wi-Fi Range Extender Pro utrzyma działanie aż 16 urządzeń. Jak na tak małe gabaryty i niską cenę, to znakomity wynik. To sprzęt perfekcyjny dla Twojego domu. Wzmacniacz sygnału Xiaomi zapewnia prędkość przesyłu danych do 300 Mb/s.

Łatwa instalacja

Obsługa Mi Wi-Fi Range Extender Pro jest banalnie prosta. Zacznij od konfiguracji. Przynieś urządzenie w pobliże routera i wepnij urządzenie do kontaktu. Wystarczy jedynie zainstalować aplikację Mi Home i połączyć z nią urządzenie, a cały wysiłek konfiguracji Mi Wi-Fi Range Extender Pro weźmie na siebie!

Podkręć swoje doświadczenia z gier!

Aby mieć możliwość czerpania radości z gamingowych doświadczeń, potrzebujesz zapewnić sobie pewność połączenia sieciowego. Nie pozwól na zerwanie sieci lub na wolną reakcję. Wzmacniając sieć, podwyższasz jakość swojej rozrywki.

Podoba Ci się takie rozwiązanie?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.