W sypialni z Xiaomi

W sypialni z Xiaomi

Życie pomimo wszelkich uroków ma też swoje perturbacje. Codziennie stawiamy więc sobie za zadanie by te przeszkody i trudności eliminować. Podczas urzeczywistniania naszych projektów, konstruujemy je tak, by jak najbardziej wpływały na komfort użytkowania. Przedstawiamy dziś kilka produktów, które skutecznie ułatwiają codzienne porządki i zadania. Nie przedłużając, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem smart życia z Xiaomi. Czas na pierwszy pokój na liście, czyli na sypialnię!

Aby w nocy nie kichać, a spać…

Chcąc dobrze wypocząć w czasie snu, potrzebna jest czysta i uporządkowana przestrzeń. Na łóżku nie mogą zalegać zabawki, sterty dokumentów ani ubrania. Trzeba mieć miejsce na to, by rozprostować nogi. Na ziemi natomiast nie ma miejsca na kurz, okruszki i sierść. Gdy czasu na odkurzanie brak, warto pomyśleć o asystencie sprzątania. Na ochotnika zgłaszamy Mi Robot Vacuum-Mop Pro. To robot dobrze już każdemu znany ze swojej niezawodności i autonomiczności. Dobry przyjaciel każdego, kto ma ochotę oszczędzić sobie trochę pracy, wkroczy do akcji zawsze, gdy tylko zajdzie taka konieczność. Pochłania sierść niczym mól książkowy kolejne lektury, pozostawiając za sobą jedynie ład i porządek.

Gdy odkurzanie już nie pomaga

Czasami na kichanie nie ma innej rady, jak tylko wezwać do akcji poważniejsze sprzęty. Zawodnikiem w walce z zanieczyszczeniami, może stać się niezbędny w smogowych czasach Mi Air Purifier Pro H. Oczyszczacz powietrza, który wyłapie szkodliwe substancje z otoczenia i zagwarantuje Ci ulgę i spokojny oddech. Zapewniamy, że przy takim urządzeniu można spać spokojnie. To produkt polecany nie tylko alergikom, a każdemu, kto chce zadbać o swoje zdrowie.

Na nocne wędrówki

Czasami bywa i tak, że po zmroku trzeba wyskoczyć spod kołdry, by wybrać się w małą podróż. Niezależnie od jej celu przyda Ci się trochę światła. Rzuci je aktywowana ruchem Mi Motion-Activated Night Light 2, czyli lampka, która wie, kiedy zabłysnąć. Niesie ona za sobą wiele zalet. Światło Mi Motion-Activated Night Light 2 przeprowadzi Cię nawet przez najczarniejszą noc. Zamontuj kilka takich urządzeń na korytarzu, a nocne spacery do toalety staną się szybsze, cichsze i przyjemniejsze. Miękkie światło oszczędzi Twój wzrok nie rozbudzając Cię zbyt mocno, aby po krótkiej przechadzce można było na nowo oddać się w objęcia Morfeusza…

Gdy spać się nie chce

Sypialnia nie służy przecież jedynie do spania! To miejsce na relaks i odpoczynek, a ich osiągnięciu zawsze sprzyja dobry seans. Prywatne projekcje filmowe zapewnisz sobie, wykorzystując jeden z naszych projektorów. Mi Smart Projector 2 Pro sprawdzi się w małych, jak i większych przestrzeniach, a jego kompaktowa forma pozwoli przenosić go między pokojami. Możesz podpiąć go do dowolnego urządzenia za pomocą dwóch złączy HDMI i USB, S/PDIF, portu audio i Ethernet. Te liczne udogodnienia mówią same za siebie, Mi Smart Projector 2 Pro jest wart zakupu.

Czy nie byłoby miło się obudzić w tak urządzonej sypialni? Przekonaj się, że sprzęty Xiaomi naprawdę ułatwiają codzienność i sprawiają, że życie jest przyjemniejsze. Zamów te inteligentne rozwiązania już teraz.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.