W łazience z Xiaomi

W łazience z Xiaomi

Codzienna krzątanina zazwyczaj rozpoczyna się właśnie w łazience. Poranny prysznic, mycie zębów i rytuał poprawiania grzywki lub zakładania soczewek. Co takiego można by było zmienić, aby te czynności zajmowały mniej czasu i były przyjemniejsze? Nie musisz urządzać łazienki na nowo, chcąc nadać jej wyrazu i uzyskać zamierzone cele. Przedstawiamy kilka urządzeń, które umożliwią Ci lepszy początek i zakończenie dnia. Zapraszamy!

Pora umyć zęby

Zęby, jak i dłonie są wizytówką człowieka, dlatego warto pamiętać o ich higienie. Do tej czynności wybierz najlepszą możliwą szczoteczkę i końcówkę dopasowaną do osobistych potrzeb - Mi Electric Toothbrush T500. Jeśli należysz do grona szczęśliwców i już jesteś w jej posiadaniu, na naszej stronie odnajdziesz końcówki o różnej twardości włosków. Jeśli cierpisz na nadwrażliwość zębów i dziąseł, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór Mi Electric Toothbrush Head Sensitive (3-pack). Nie lubisz zbyt miękkich włosków? Kup Mi Electric Toothbrush Head Regular (3-pack) o pięknym, seledynowym kolorze włókien. Takie wyposażenie zawsze się przyda, ponieważ według zaleceń stomatologów, końcówkę szczoteczki należy wymieniać co 3 miesiące dla utrzymania zdrowia jamy ustnej.

Ujarzmij grzywę!

Czy Twoje poranki przypominają odwieczną walkę z kosmykami włosów? Zbyt wiele czasu poświęcasz na układanie niesfornych loków? W trosce o nienaganną fryzurę, zainwestuj w Mi Ionic Hair Dryer H300! Dobra suszarka to podstawowe i często jedyne potrzebne urządzenie do tego, aby zadbać o kondycję włosa. Wystarczy zastosować kilka podstawowych zasad pielęgnacji, by szybko uzyskać świetne efekty. Przy zakupie suszarki warto zwrócić uwagę na to, aby obsługiwała 2 tryby: nawiewu zimnego i ciepłego. Tak jest w przypadku Mi Ionic Hair Dryer H300, która szybko i bezpiecznie doprowadzi Twoje uczesanie do ładu.

Zadanie wielkiej lub małej wagi

Wiele osób, zajmujących się sportem, kontroluje swoją wagę każdego dnia po porannej toalecie. To pewnego rodzaju rytuał, który jest wpleciony w codzienne czynności tak, by uzyskać najbardziej miarodajne wyniki. Do realizacji tej rutyny wprost idealnie sprawdzi się zarówno Mi Body Composition Scale 2, jak i Mi Smart Scale 2. Obydwie wagi są niezwykle precyzyjne, a dokładność ich odczytu sięga 50 gram. Zważysz nie tylko siebie, a także wszystko, co liczy sobie więcej niż 100 gram. Takie narzędzie przyda się nie tylko przy kontroli sylwetki lub progresu na siłowni, lecz również podczas adresowania paczek czy podczas pakowania wakacyjnego ekwipunku.

Co Cię dziś zaciekawiło?

Jak oceniasz naszą propozycję wyposażenia łazienki? Może czegoś tu brakuje? Przeglądnij nasz dział łazienkowy i zobacz, co jest niezbędne podczas Twojej codziennej rutyny.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.