Te telewizory Xiaomi kupisz taniej!

Te telewizory Xiaomi kupisz taniej!

Doskonale rozumiemy istotę jesieni. Gdy jest pięknie i słonecznie, można wyjść na spacer, lub cieszyć się swoją hulajnogą elektryczną Xiaomi. W deszczowe lub mroźne popołudnia i wieczory polecamy jednak leżakowanie pod kocykiem w towarzystwie najlepszych widowiskowych asystentów. Mowa o telewizorach Xiaomi, których różnorodne właściwości, funkcje i rozmiary pozwalają na wypełnienie wszelkich metraży. Świetne obniżki cenowe dodatkowo zachęcają do ich zakupu. A o jakich metrażach i cenach mowa? Przekonajmy się!

Przed kanapą!

Na honorowym miejscu w salonie może pojawić się Xiaomi Mi TV Q1 75". I co wtedy? Wyobraźmy to sobie. Siadasz na wygodnej pufie, wyłączasz światło, ale nawet nie musisz wstawać do wyłącznika. Wystarczy wypowiedzieć kilka słów, posłużyć się Asystentem Google i centrum sterowania Smart Domu zrobi swoje. Sceneria już przygotowana, (zadziała, jeśli wykorzystujesz inne urządzenia Smart Home), tak więc pora na wybór filmu, serialu lub programu. To już cięższy kawałek chleba… Xiaomi Mi TV Q1 75" pozwala na odpalenie wszelkich popularnych platform streamingowych. Masz również dostęp do ponad 7 tysięcy aplikacji. Dajemy Ci ogrom możliwości, ale repertuar musisz wybrać samodzielnie. Po podjęciu tej decyzji rozpoczyna się magia… Nawet znane, ulubione filmy zyskają nową energię, większą głębię i lepsze kolory, a to wszystko za 5999 zł, tylko do 14.11!

Cała Polska ogląda TV P1…

Ryzykowne sformułowanie? Uważamy, że nie! Część Polaków ogląda stację telewizyjną o tej nazwie, my jednak mamy na myśli serię niesamowitych telewizorów Xiaomi, na których możesz oglądać wiele innych mediów. Jeśli mielibyśmy wybierać, co jest lepsze, samozwańczo nazwalibyśmy się mistrzami TV P1. Co przemawia więc za naszym wyrokiem? Wśród czynników na pewno warto wskazać fakt, że telewizorów TV P1 oferujemy w aż 4 rozmiarach, a każdy z nich jest teraz na cenowej obniżce. Oszczędność to to, co wszyscy kochają najbardziej.

Telewizja przy posiłku

Xiaomi Mi TV P1 32” Przy kuchennym stole sprawdzi się perfekcyjnie. Przygotowując szamkę, możesz zerkać na kulinarne wyczyny swoich ulubionych szefów kuchni. Ciągłe inspiracje być może pozytywnie wpłyną na smak Twoich potraw. Jeśli uwielbiasz sport, telewizor w kuchni może zabezpieczyć Cię przed pominięciem kluczowych osiągnięć Twojej drużyny. Ile razy zdarzyło Ci się wyjść po piwo, przekąski lub inny potrzebny smakołyk i właśnie wtedy Twoja drużyna zyskała decydujący punkt? Prawda jest taka, że 32-calowy telewizor postawisz, gdziekolwiek chcesz. Wybierz mądrze, bo to właśnie tam skupi się uwaga domowników i gości. Ten zgrabny model serii telewizorów Mi TV P1 kupisz taniej o 200 zł do 14.11. Do tego czasu cena Mi TV P1 32” będzie wynosić jedyne 999 zł.

43”, 50”, 55”...

Do wyboru, do koloru, a raczej do… szerokości. Trzy kolejne telewizory serii Xiaomi Mi TV P1 również będą znakomitymi kompanami nadchodzących chłodnych wieczorów. Rozpiętości tych gigantów sięgają aż do 55 cali, jak ma to miejsce w przypadku kosztującego 2299 zł, Mi TV P1 55”. Idąc stopniowo ku mniejszym rozmiarom, proponujemy liczący 50 cali Xiaomi Mi TV P1 50” za 2199 zł, lub nieco mniejszy Mi TV P1 43” w cenie 1699 zł.

Dobierz swój idealny model telewizora i przygotuj się na najlepszą jakość seansu. Zapraszamy na widowisko z Xiaomi!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.