Oferta serwisowa na 10-lecie Xiaomi

Oferta serwisowa na 10-lecie Xiaomi

Oferta serwisowa na 10-lecie Xiaomi

Z OKAZJI 10 LECIA FIRMY XIAOMI OFERUJEMY 50% RABAT NA USŁUGĘ NAPRAWY POGWARANCYJNEJ!

Xiaomi ma już 10 lat! Aby uczcić 10 rocznicę Xiaomi, zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu pogwarancyjnego i uzyskania 50% zniżki na koszt usługi!

• Czas trwania kampani: 01.09.2020 – 15.09.2020

• Zakres produktów: Wszystkie oficjalne produkty Xiaomi objętę gwarancją Xiaomi

• 50% zniżki za usługę dotyczy wszystkich napraw pogwarancyjnych w okresie trwania kampani na produkty z oficjalnej dystrybucji oraz objęte gwarancją Xiaomi. Upust dotyczy wyłącznie kosztów robocizny. Koszty materiałów, wysyłki i inne koszty nie są objęte 50% upustem. Stosuje się zarówno do reklamacji dostarczonych osobiście lub drogą wysyłkową.

• Jak aplikować: Zadzwoń lub napisz na lokalną infolinię serwisową pod numerem 22 726 38 10, aby uzyskać szczegółowe porady dotyczące promocji.

• Dla osób skorzystających z tej oferty naprawy pogwarancyjnej mamy drobny upominek od firmy Xiaomi.

Oferta serwisowa na 10-lecie Xiaomi
Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.