Oferta Premiery Pełnej Mocy

Oferta Premiery Pełnej Mocy

Emocje związane z ostatnią premierą jeszcze nie opadły, a nowe produkty już wywołały niemałe zamieszanie na rynku. Naszą najnowszą kolekcją produktów trafiliśmy w gust całej masy ludzi, rozpoczynając od wielbicieli kuchennych rewolucji, aż po artystów potrafiących przemienić ekran tabletu w kreatywną przestrzeń.. Wprowadzenie na rynek między innymi Xiaomi Pad 5 okazało się świetnym pomysłem, tak samo, jak Mi Smart Air Fryer 3.5L, który ucieszył każdego amatora kuchni. Otóż te dwa produkty, mimo że dla wielu są strzałem w 10, nie są przedmiotem naszych dzisiejszych rozważań. Teraz skupimy się na głównych bohaterach wrześniowej premiery. Czyli na smartfonach serii Xiaomi 11T, przy których zakupie zyskasz jeszcze więcej, niż możesz się spodziewać. Chcesz się przekonać, o czym mowa? Zapraszamy do czytania!

To, co oczywiste

Największą frajdą przy zakupie premierowego smartfonu jest… właśnie smartfon! Nie ograniczamy się jednak do jednego źródła ekscytacji. Razem z wyborem jednego z nowych, objętych specjalną ofertą modeli dostaniesz coś jeszcze. Jest to coś zupełnie niezwiązane z telefonem ani rozrywką no, chyba że uwielbiasz sprzątanie. Jeśli nie, to przeczytaj koniecznie, co mamy Ci do przekazania przy zakupie Xiaomi 11T Pro 8/256GB, Xiaomi 11T 8/256GB lub Xiaomi 11T 8/128GB.

Ponad wszelkie oczekiwania

Wystarczy, że do 17.10 kupisz u nas jeden z najnowszych smartfonów objętych specjalną ofertą, a do Twojego zamówienia dodamy robot sprzątający zupełnie za darmo! Innymi słowy: kup smartfon Xiaomi, a posprzątamy Ci mieszkanie. Może brzmi to śmiesznie, ale oferta jest zupełnie na poważnie. Kup jeden z wybranych smartfonów a Mi Robot Vacuum-Mop Essential otrzymasz za darmo!

Dlaczego warto?

Nie dość, że otrzymasz jeden z najnowszych smartfonów dostępnych na rynku, o możliwościach tworzenia niepowtarzalnych filmów to dodatkowo dołączymy do zamówienia Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential. To wystarczające wytłumaczenie, dlaczego naprawdę ta oferta się opłaca. Możesz od razu odpalić odkurzacz i cieszyć się nowym smartfonem, gdy mieszkanie sprząta się samo.

Filmuj, baw się, korzystaj i nie czekaj!

Oferta jest ważna do 17 października, ale uważaj, może skończyć się wcześniej z powodu wyczerpania zapasów. Z takim zakupem nie warto czekać, więc zamów już teraz!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.