Jak włączyć drugą przestrzeń w telefonie z MIUI?

Jak włączyć drugą przestrzeń w telefonie z MIUI?

Zastanawiasz się, jak uporządkować sferę życia prywatnego i zawodowego? Nie chcesz dopuścić, aby posty firmowe wylądowały na Twoim profilu w social mediach lub odwrotnie? Mamy na to rozwiązanie, które w dziecinnie prosty sposób rozwiąże ten problem. Może jest Ci już znane pojęcie drugiej przestrzeni? Właśnie dziś dowiesz się jak ją stworzyć i usunąć na swoim smartfonie Xiaomi, POCO i Redmi. Jeśli jednak nie wiesz co kryje się pod tym tajemniczym stwierdzeniem, nie martw się, na to pytanie również odpowiemy. Zapraszamy!

Co to dokładnie jest?

Druga przestrzeń w telefonie to funkcja umożliwiająca działanie na wielu profilach jednocześnie. To tak, jakby zamknąć dwa smartfony w jednym. Możesz ustawić wszystkie swoje konta prywatne na jednej przestrzeni, a drugą poświęcić wszystkiemu, co wiąże się z życiem zawodowym lub uczelnianym. Rozwiązanie to, staje się niezwykle przydatne w sytuacji, gdy zarządzasz profilami społecznościowymi organizacji, której jesteś częścią. Zainteresowało Cię to? W takim razie pokażemy teraz, jak to narzędzie wdrożyć!

Powitaj zorganizowane życie!

Tworzenie drugiej przestrzeni jest niezwykle proste, a wszystko zaczyna się w zakładce ustawień telefonu. Gdy już tam przejdziesz, odszukaj przycisk: Specjalne funkcje i kliknij go. Spośród widocznych opcji wybierz: Druga przestrzeń, a następnie: Włącz Drugą przestrzeń. Przełączanie będzie wymagało utworzenia kodu dostępu do nowo utworzonej kopii Twojego smartfonu. Po jego ustawieniu, możesz powrócić do pierwszej przestrzeni, za pomocą skrótu (kafelek z podpisem: Przełącz). W nowo utworzonej wersji telefonu możesz ustawić wszelkie szczegóły jej działania. Wszystkie możliwości odnajdziesz w Ustawienia > Specjalne Funkcje > Druga przestrzeń.

Usuwanie drugiej przestrzeni

Jeśli zależy Ci na skasowaniu drugiej przestrzeni smartfona, przejdź do Ustawień, wybierz pozycję Specjalne Funkcje, a następnie Druga przestrzeń. U góry ekranu, po prawej zobaczysz ikonę kosza. Kliknij ją, a następnie zatwierdź operację.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.