Jak dodać zdjęcie do kontaktu w telefonie Xiaomi?

Jak dodać zdjęcie do kontaktu w telefonie Xiaomi?

Zastanawiasz się jak szybciej i lepiej odnajdywać ulubione numery telefonów? Zmień zdjęcia kontaktowe swoich bliskich, znajomych i przyjaciół. W dzisiejszym poradniku odpowiemy, jak zrobić to w niezwykle prosty sposób. Zapraszamy do czytania!

Wykonaj poniższe kroki, aby zmienić zdjęcie w kontakcie:

  1. Otwórz na swoim telefonie Xiaomi, POCO lub Redmi aplikację kontakty Google, lub telefon Google.

  2. Wyszukaj i dotknij kontakt, który chcesz edytować.

  3. Gdy przejdziesz do panelu osoby, której zdjęcie chcesz zmienić, odszukaj na ekranie ikonę ołówka i dotknij ją.

  4. Tym sposobem będziesz w stanie edytować informacje o kontakcie oraz dodać, zmienić lub usunąć zdjęcie powiązane z danym numerem telefonu.

  5. Kliknij pole okrągłego obrazka i wybierz, czy chcesz skorzystać z aparatu w smartfonie i zrobić zdjęcie, czy też użyć fotografii zapisanej na telefonie.

  6. Zrobione? Pora zapisać zmiany! Zrobisz to, naciskając przycisk z napisem Zapisz.

Udało się? Po więcej poradników zapraszamy na naszego bloga! Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych artykułów, tutoriali i informacji na temat nadchodzących premier inteligentnych sprzętów od Xiaomi, Redmi i POCO.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.