Redmi Buds 4 Pro - słuchawki idealne

Redmi Buds 4 Pro - słuchawki idealne

Pamiętasz Redmi Buds 3? Pisaliśmy o nich między innymi w tym artykule. Trudno jest Ci sobie wyobrazić możliwe udogodnienia lub urozmaicenia względem poprzedniej wersji? Uważaj, możesz się dać mocno zaskoczyć. Zapraszamy na artykuł poświęcony nowym Redmi Buds 4 Pro.

Dobrze Cię słyszeć!

Z nowymi słuchawkami będzie Ci nie tylko do twarzy, ale i do uszu. Ich ergonomiczny kształt dopasuje się idealnie do kształtu Twojego ucha, a jednocześnie uwydatni Twój głos podczas rozmów telefonicznych. Ciesz się nie tylko samym faktem rozmowy, ale również zacznij delektować się jakością połączenia. Poczuj, jakby ukochana osoba była o krok od Ciebie.

Nie zaprzątaj sobie głowy hałasem

Chcesz spędzić podróż z dala od zgiełku, ale bilety w wagonie ciszy zostały już wyprzedane? Mamy na to sposób! Gdziekolwiek zmierzasz, zabierz ze sobą Redmi Buds 4 Pro. Ulepszona technologia redukcji szumu wiatru i hałasu do 43 dB pomoże Ci się wyciszyć w każdych warunkach. Kto powiedział, że słuchawki służą tylko do słuchania muzyki? Usłysz swoje myśli z Redmi Buds 4 Pro.

I brzmiały długo i szczęśliwie

Kochasz muzykę i nie możesz sobie bez niej wyobrazić nawet jednego dnia? Nasze rozwiązania na pewno Ci się spodobają! Wyobraź sobie, że ulubionych playlist możesz słuchać nawet przez 36 godzin. Słuchawki pozwolą Ci na cztery 9-godzinne sesje muzyczne z przerwami na regenerację. 540 minut to za mało? Spróbuj odłożyć słuchawki na 5 min do etui ładującego. W ten sposób uzyskasz dodatkowe 2 godziny muzycznej uczty.

Baza 1, baza 2

Czy wiesz, że słuchawki Redmi Buds 4 Pro możesz bez problemu przełączać między dwoma urządzeniami? Dzięki takiemu rozwiązaniu praca może stać się jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza. Wystarczy, że otworzysz etui, w którym znajdują się słuchawki i sparujesz je za pomocą Bluetooth z dowolnym urządzeniem.

Wygoda i styl

Ergonomiczny kształt słuchawki idealnie wpasowuje się w nierówności ucha, co umożliwia aktywność fizyczną na najwyższym poziomie bez obaw o bezpieczeństwo sprzętu. Z Redmi Buds 4 Pro nie musisz się już martwić, czy słuchawka wypadnie Ci podczas podnoszenia ciężarów lub zajęć fitness.

Nowoczesna technologia

Rozkoszuj się ulubionymi utworami w całej ich krasie. Połączenie 10 mm membrany z aluminium dla niskich, basowych dźwięków i 6 mm membrany ze stopu tytanu dla wysokich częstotliwości, daje najlepsze efekty, gwarantując prawdziwą ucztę dla zmysłów. Muzyka klasyczna, rave, hip-hop, wszelkie gatunki dozwolone!

Chcesz to usłyszeć? Zapraszamy na zakupy! Kliknij tutaj.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.