Nowa seria telewizorów Xiaomi - Xiaomi TV A2

Nowa seria telewizorów Xiaomi - Xiaomi TV A2

Xiaomi, chińska marka elektroniczna, która zyskała popularność na całym świecie dzięki swoim produktom o wysokiej jakości i przystępnej cenie, wprowadziła na rynek swoją nową serię telewizorów Xiaomi TV A2. Ta kolekcja inteligentnych rozwiązań oferuje wiele ulepszonych funkcji, które zapewniają jeszcze lepsze doświadczenia wizualne i dźwiękowe. Poznaj możliwości, które masz w zasięgu ręki!

Seria Xiaomi TV A2 - skład drużyny

Na całość premierowej serii inteligentnych produktów Xiaomi TV A2 składają się telewizory wysokiej jakości w 3 dostępnych na Mi-Home.pl rozmiarach. Rozpoczynając od najmniejszego - Xiaomi TV A2 32", pnąc się w górę, poprzez Xiaomi TV A2 43", na najbardziej okazałym - Xiaomi TV A2 55” kończąc. Mimo cech wspólnych poszczególne modele różnią się między sobą dostępnością pewnych funkcji, o czym opowiemy już za chwilę.

Jedną z najważniejszych cech opisujących serię Xiaomi TV A2 jest wysoka jakość wyświetlaczy dostępnych w projektach tych telewizorów. Xiaomi TV A2 55” i Xiaomi TV A2 43" wykorzystują technologię Premium 4K Ultra HD z MEMC. Pomaga ona w obrazowaniu widowisk sportowych i poprawia czytelność treści w przypadku bardzo szybkich zmian na ekranie. MEMC to rodzaj inteligentnej edycji obrazu, dzięki której zyskujesz zwiększoną płynność wyświetlanych scen.

Wszyscy przedstawiciele Xiaomi TV A2 wykorzystują system operacyjny Android TV, który oferuje wiele funkcji, takich jak dostęp do aplikacji z Google Play, możliwość przeglądania internetu i wiele więcej. System ten jest niezwykle instynktowny i szybki w działaniu, co umożliwia użytkownikom łatwe przeglądanie i korzystanie z tysięcy aplikacji oraz dostęp do obszernych bibliotek filmowych i nie tylko…

W produktach serii Xiaomi TV A2 zastosowano również takie innowacyjne funkcje jak na przykład inteligentne sterowanie głosem i zdalne sterowanie. Dzięki temu bez problemu możesz korzystać z pomocy Asystenta Google. Pozwól sobie na pełen relaks kupując elegancki telewizor, który idealnie wpasuje się do wystroju każdego wnętrza. Wybierz, który format Xiaomi TV A2 najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zamów go już dziś!

Zobacz to na większym ekranie

Zachwycający design Xiaomi TV A2 będzie kusił swoim obliczem do tego, aby wszystkie treści oglądać właśnie przy jego użyciu. Przekonaj się jakie to proste, korzystając z funkcji Chromecast. Wystarczy jedno kliknięcie smartfonie, aby przesłać treści na jeden z telewizorów Xiaomi podpięty do domowej sieci Wi-Fi. Wyświetlanie ulubionych filmów na większym formacie nie tylko zwiększy ich widoczność, ale nada też głębi każdej scenie. Z pomocą technologii Dolby Vision telewizory Xiaomi TV A2 dysponują większą jasnością, kontrastem i barwami, które jeszcze lepiej oddają rzeczywistość.

Podsumowując, produkty Xiaomi TV A2 to doskonałe rozwiązania dla osób, które szukają telewizora o wysokiej rozdzielczości, fenomenalnych możliwościach i doskonałym odwzorowaniu kolorów. Zapoznaj się z naszą ofertą dostępną w oficjalnym sklepie Xiaomi na Mi-Home.pl.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.