Laserowa zabawka dla Twojego kota

Laserowa zabawka dla Twojego kota

Co robią koty, gdy ludzi nie ma w domu?

Drapią, wspinają się, leżakują i trochę się nudzą. A gdyby tak mogły się bawić, bez znużenia i ospałości, a także, bez właścicieli i rozbitych szklanek, czy wazoników? Jeśli marzysz o tym, by zapewnić swojemu kociakowi bezpieczną zabawę i świetnie spędzony czas - przeczytaj ten artykuł!

Kocia sylwetka

Zabawka, która zajmie się kotem pod Twoją nieobecność, może zdziałać o wiele więcej, niż się spodziewasz. Nie tylko zwalczy nudę, ale zapewni też mu dodatkową aktywność! Zadbaj o zdrowie swojego czworonoga, motywując go do zwiększonej ruchliwości poprzez zabawę. Dzięki dodatkowym wygibasom pupil spali trochę kalorii i osiągnie sylwetkę prawdziwie kocią sylwetkę. Po tak intensywnej serii skakania i robienia fikołków nie będzie już miał siły na dodatkowe psoty. Wróć do mieszkania, w którym będzie czekać Twój zadowolony zwierzak. Jak to wszystko zorganizować? Odpowiedzią jest mały uszaty gadżet, zwany Petoneer Cat Laser Toy. O tym, co potrafi, opowiemy już za chwilę.

Jak to działa?

Małe, białe urządzenie w formie kota, kieruje ze swojego oka strumień światła i rzuca go na dowolną powierzchnię w Twoim mieszkaniu. Szybka zmiana położenia czerwonej kropki zadziała jak magnes na każdego kociaka. Petoneer Cat Laser Toy możesz włączyć za pomocą niewielkiego przycisku umieszczonego u podstawy figurki lub przez aplikację Petroneer. To w niej zapiszesz plan rozrywek dla swojego zwierzęcia. Ustalając godzinę, tryb i czas trwania zabawy, masz pełny dostęp do modyfikowania wybranego scenariusza gry w “kotka i kropkę”. Co więcej, dzięki Petoneer Cat Laser Toy możesz bawić się ze swoim pupilem osobiście, nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Steruj laserem samodzielnie, przez aplikację i obserwuj, jak kot gubi i odnajduje światełko z nieporadną miną.

Zaplanuj każdą minutę zabawy!

Właśnie zmieniasz pracę lub domową rutynę? Nie chcesz rezygnować z codziennych zabaw ze zwierzakiem? Zaplanuj sesje tak, by nie zmieniać dotychczasowych kocich rytuałów. Ustaw pierwszą sesję na 7:00, aby dać sobie chwilę wytchnienia przed porannym szykowaniem się do pracy. Wybierając, w jakich godzinach Petoneer Cat Laser Toy samodzielnie się włączy i zapewni atrakcje futrzakowi, odciążasz się z roli jedynego opiekuna swojego niesfornego futrzaka.

Połącz się z pozostałymi sprzętami TUYA

Urządzenia TUYA są Ci dobrze znane, a kilka z nich ma już swoje miejsce w Twoim domu, czy mieszkaniu? Korzystając z aplikacji TuyaSmart, z łatwością zintegrujesz działanie Petoneer Cat Laser Toy z innymi gadżetami TUYA. Stwórz kocie imperium dla swojego czworonoga, budując dla niego własny Smart Dom.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.