Idealne rozwiązanie od Xiaomi dla suchych pomieszczeń

Idealne rozwiązanie od Xiaomi dla suchych pomieszczeń

Suchość powietrza w naszych domach może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie, a także powodować dyskomfort oczu, skóry i gardła. Aby temu zapobiec, warto zainwestować w nawilżacz powietrza, taki jak Xiaomi Humidifier 2 Lite.

Wydajna i cicha praca

Xiaomi Humidifier 2 Lite, mimo swoich niewielkich rozmiarów, jest wyposażony w duży pojemnik, który mieści w sobie aż 4 litry wody. Dzięki takiej budowie nie ma konieczności częstego uzupełniania płynu, a sprzęt pozwala na nieprzerwane nawilżanie powietrza przez nawet 30 godzin.

Wbudowany ceramiczny spray tworzy delikatną mikro mgiełkę i uwalnia ją z prędkością 300 ml na godzinę, dostarczając świeże powietrze, dodając dzięki temu energii domownikom. Dodatkowo obracający się o 360° wylot dyszy rozprowadza orzeźwiającą bryzę we wszystkich kierunkach tak, aby czyste powietrze mogło dostać się do każdego zakamarka Twojego domu lub mieszkania.

Jakby tego było mało, Xiaomi Humidifier 2 Lite wyposażony jest w niesamowicie cichy silnik, którego poziom hałasu nie przekracza 38db(A). Dzięki temu możesz spać spokojnie, podczas gdy sprzęt dba o odpowiedni poziom nawilżenia również nocą.

Nowoczesność w codziennym użyciu

W Xiaomi Humidifier 2 Lite zastosowano nowoczesną technologię antybakteryjną. Wnętrze pojemnika na wodę zostało otulone materiałem zawierającym jony srebra, który zapewnia aż do 99,9% skuteczności w walce z drobnoustrojami. Dzięki temu nawilżacz jest źródłem czystej wody do nawadniania i chroni zdrowie Twoje i Twojej rodziny.

Projektanci Xiaomi zadbali również o to, aby dostęp do nawilżacza nie przysparzał nawet najmniejszych problemów. Wskaźnik poziomu wody jest łatwy do znalezienia i już na pierwszy rzut oka widzisz, czy zbiornik wymaga uzupełniania. Wisienką na torcie jest niezwykle prosty sposób uzupełniania wody. Nie musisz niczego otwierać, podnosić pokrywy ani demontować elementów sprzętu. Wodę możesz uzupełnić bez podnoszenia pokrywy w kilkanaście sekund!

Komfort i zdrowie w domu to niezwykle ważne kwestie, na które coraz więcej osób zwraca uwagę. Dlatego też powstało wiele urządzeń, które umożliwiają stworzenie idealnego mikroklimatu w naszych wnętrzach. Jednym z nich jest Xiaomi Humidifier 2 Lite. Dba o nawilżenie powietrza wiosną, wzbogaca je latem, sprawi, że Twoja skóra będzie nawodniona jesienią, a zimą zyskasz dzięki niemu większą odporność. Ten niedrogi i wydajny nawilżacz powietrza, który będzie Ci towarzyszył przez cały rok, znajdziesz w atrakcyjnej cenie na naszej stronie.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.